Modernizacja dróg gminnych - etap II
Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Dobczyce (województwo małopolskie)
Budżet gminy Dobczyce 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Gmina Dobczyce (m. Kornatka, m. Sieraków, m. Dobczyce)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane obejmujące modernizację trzech odcinków dróg w gminie Dobczyce: w miejscowości Kornatka (działka 356), w miejscowości Sieraków (działka 516) oraz modernizację ul. Podlesie w Dobczycach. Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium (kwota zależna od części)
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
- Wykazanie doświadczenia w zakresie robót budowlanych (zgodnie z wzorem z Załącznika nr 4 do IDW)
Treść ogłoszenia
„Modernizacja dróg gminnych - etap II"
Data zamieszczenia ogłoszenia:
2026-08-04
Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia:
tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)
Termin składania ofert:
2026-08-19
Procedura unijna (powyżej progów):
Nie
Identyfikator postępowania:
ocds-148610-47fc626b-c824-485c-8803-8ef694fab1fd
Link do portalu e-Zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Numer ogłoszenia:
Ogłoszenie [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 4 sierpnia 2026
Pełna treść ogłoszenia:
2026-08-04 ogłoszenie o zamówieniu
Dokumentacja przetargu znajduje się poniżej w sekcji "Załączniki"
Części zamówienia (3)
Część 1: Część 1 – Modernizacja drogi gminnej na działce nr 356 w m. Kornatka, Gmina Dobczyce
Roboty budowlane związane z modernizacją drogi gminnej na działce nr 356 w miejscowości Kornatka.
Część 2: Część 2 – Modernizacja drogi w m. Sieraków na działce nr 516, Gmina Dobczyce
Roboty budowlane związane z modernizacją drogi w miejscowości Sieraków na działce nr 516.
Część 3: Część 3 – Modernizacja ul. Podlesie w m. Dobczyce, Gmina Dobczyce
Roboty budowlane związane z modernizacją ulicy Podlesie w miejscowości Dobczyce.
Dokumenty (12)
- 2026-08-04 ogłoszenie o zamówieniupdf155413
- 2026-08-04 SWZ cz. I - IDWpdf1572731
- 2026-08-04 SWZ cz. II - PPUpdf1054044
- 2026-08-04 załączniki do SWZ cz. I - IDWpdf468346
- 04-08-2026_zalaczniki_edytowalne_cz._I_SWZ_IDWdocx82763
- Drogi 2026 Etap II7z11853685
- 11-08-2026-odp na pytania - 1pdf538104
- 2026-08-17 ogłoszenie o zmianie terminupdf37890
- 14-08-2026-odp na pytania - 2pdf541858
- 17-08-2026-odp na pytania - 3pdf311841
- 20-08-2026-informacja-o-kwocie-RI.271.1.25.2026.MACHpdf713411
- 20-08-2026-informacja-z-otwarcia-ofert - RI.271.1.25.2026.MACHpdf656323
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.