NP.26.2.57.26.KK4 Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Budowa parku kieszonkowego przy ul. Aleksandry”, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.
Zamawiający: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ W KRAKOWIE, Kraków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie dostępu ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań. Brak informacji o przedmiocie zamówienia, terminach czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (14)
- 1. SWZ.pdfpdf715.94 kB
- 2. Formularz oferty.docxdocx69.74 kB
- 3. Załączniknr10SWZRob.Bud.ParkAleksandryOpcja13.07.2026.pdfpdf572 kB
- 4. Załącznik nr 9.zipzip84954.37 kB
- 5. Ogłoszenie.pdfpdf136.07 kB
- Formularz oferty+załączniki-poprawiony16.07.2026.docxdocx71.57 kB
- Modyf.SWZ16.07.2026_NP.26.2.57.26.KK4-sig.pdfpdf213.97 kB
- Pyt.Odp.Modyf.SWZRob.Bud.ParkAleksandryOpcja24.07.2026_NP.26.2.57.26.KK4-sig.pdfpdf229.25 kB
- Formularz oferty+załączniki-poprawiony24.07.2026.docxdocx72.33 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf50.19 kB
- Pyt.Odp.Modyf.SWZRob.Bud.ParkAleksandryOpcja27.07.2026_NP.26.2.57.26.KK4-sig.pdfpdf209.35 kB
- Formularz oferty+załączniki-poprawiony27.07.2026.docxdocx71.74 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2.pdfpdf49.87 kB
- Pyt.Odp.SWZRob.Bud.ParkAleksandryOpcja31.07.2026_NP.26.2.57.26.KK4.pdfpdf200.84 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.