MCZ/PNinf/2026 Modernizacja narzędzi cyfrowych oraz rozwój e-usług w MCZ w Węgorzewie
Zamawiający: MAZURSKIE CENTRUM ZDROWIA SZPITAL POWIATOWY W WĘGORZEWIE PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, Węgorzewo (województwo warmińsko-mazurskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie dostępu ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań. Treść zawiera jedynie informacje o błędzie oraz ofertę usług API serwisu [link dostępny w aplikacji].
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (34)
- ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf2605.89 kB
- SWZ.pdfpdf11056.15 kB
- Załącznik nr 1_Formularz ofertowy.docdoc89 kB
- Załącznik nr 2_Formularz asortymentowo-cenowy 29.06.2026.xlsxxlsx23.84 kB
- Załącznik nr 3- JEDZ.pdfpdf86.57 kB
- Załącznik nr 4_Oswiadczenie_grupa_kapitalowa.docdoc48.5 kB
- Załącznik nr 5_Oświadczenie o aktualności danych.docdoc64 kB
- Załącznik nr 6_Oświadczenie_agresja.docxdocx59.04 kB
- Załącznik nr 7_Zobowiazanie podmiotu trzeciego.docdoc66 kB
- Załącznik nr 8_Oswiadczenie_art117.docdoc125 kB
- Załącznik nr 9-projektowane postanowienia umowy.pdfpdf374.29 kB
- Załącznik nr 10_OPZ v20260629.pdfpdf1364.83 kB
- Załącznik nr 11_Uzasadnienie braku podziału na części.docxdocx32.86 kB
- Załącznik nr 12_Wykaz_zrealizowanych_uslug_dostaw.docdoc54.5 kB
- Załącznik nr 13 Wykaz_osob.docdoc835 kB
- Załącznik nr 14 Oświadczenie przedmiotowe środki dowodowe.docdoc47 kB
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf143.28 kB
- espd-request.xmlxml146.59 kB
- Pytania 3.pdfpdf2098.62 kB
- Pytania 1.pdfpdf13721.66 kB
- poprawiony Załącznik nr 2_Formularz asortymentowo-cenowy z dnia 16.07.2026.xlsxxlsx24.41 kB
- poprawiony załącznik nr 9-projektowane postanowienia umowy z dnia 16.07.2026.pdfpdf387.84 kB
- Pytania 2.pdfpdf454.64 kB
- espd-request.pdfpdf83.98 kB
- espd-request.xmlxml117.21 kB
- aktualny załącznik nr 10- OPZ z dnia 23.07.2026.pdfpdf1538.9 kB
- Pytania 4.pdfpdf316.69 kB
- zmiana z dnia 23.07.2026 SWZ.pdfpdf498.41 kB
- zmieniony Załącznik nr 1_Formularz ofertowy z dnia 23.07.2026.docdoc89.5 kB
- zmieniony Załącznik nr 9-projektowane postanowienia umowy z dnia 23.07.2026.pdfpdf389.5 kB
- zmieniony Załącznik nr 10- OPZ z dnia 23.07.2026.pdfpdf1589.24 kB
- pytania 5.pdfpdf902.4 kB
- aktualny zmieniony załącznik nr 10- OPZ z dnia 24.07.2026.pdfpdf1451.57 kB
- Pytania 6.pdfpdf134.13 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.