NP.26.2.59.26.BM Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych i nasadzeń zieleni wraz z pielęgnacją w ramach realizacji zadania pn.: „Zagospodarowanie Plant Mistrzejowickich”, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.
Zamawiający: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ W KRAKOWIE, Kraków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokumenty nie zawierają treści zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz powtarzające się komunikaty o blokadzie dostępu do platformy zakupowa. Brak możliwości analizy przedmiotu zamówienia.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonych materiałach.
Dokumenty (6)
- 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf131.02 kB
- 2. SWZRob.Bud.Zieleń[link dostępny w aplikacji]antyMistrzejowickie21.07.2026.pdfpdf783.25 kB
- 3. Załączniknr10SWZRob.Bud.Zieleń[link dostępny w aplikacji]antyMistrzejowickie21.07.2026.pdfpdf583.56 kB
- 4. formularz oferty.docxdocx81.33 kB
- 5. Załącznik nr 9.7z7z122895.68 kB
- Pyt.Odp.Wyjas.SWZ_29.07.2026_NP.26.2.59.26.BM-sig.pdfpdf194.36 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.