BI.271.20.2026 Zakupy i wdrożenia urządzeń, rozwiązań i oprogramowania służących wzmocnieniu bezpieczeństwa.
Zamawiający: Gmina Wschowa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie adresu IP na platformie [link dostępny w aplikacji]. Brak informacji o przedmiocie zamówienia, terminach czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (25)
- Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdfpdf312.52 kB
- SWZ 24.07.2026.pdfpdf731.16 kB
- Załącznik nr 1a do SWZ- Formularz ofertowy.docxdocx135.89 kB
- Załącznik nr 1b do SWZ- Formularz ofertowy.docxdocx136.12 kB
- Załącznik nr 1c do SWZ- Formularz ofertowy.docxdocx135.63 kB
- Załącznik nr 1d do SWZ- Formularz ofertowy.docxdocx137.14 kB
- Załącznik nr 1e do SWZ- Formularz ofertowy.docxdocx137.47 kB
- Załącznik nr 2a do SWZ- Formularz oferowanego wyposażenia_OPZ.docxdocx154.41 kB
- Załącznik nr 2b do SWZ- Formularz oferowanego wyposażenia_OPZ.docxdocx154.46 kB
- Załącznik nr 2c do SWZ- Formularz oferowanego wyposażenia_OPZ.docxdocx148.15 kB
- Załącznik nr 2d do SWZ- Formularz oferowanego wyposażenia_OPZ.docxdocx150.32 kB
- Załącznik nr 2e do SWZ- Formularz oferowanego wyposażenia_OPZ.docxdocx152.98 kB
- Załącznik nr 3 do SWZ- Oświadczenie _brak podstaw wykluczenia.docxdocx136.66 kB
- Załącznik nr 4a- Projekt umowy- cz.1.docxdocx168.47 kB
- Załącznik nr 4b- Projekt umowy- cz.2.docxdocx168.82 kB
- Załącznik nr 4c- Projekt umowy- cz.3.docxdocx168.51 kB
- Załącznik nr 4d- Projekt umowy- cz.4.docxdocx168.41 kB
- Załącznik nr 4e- Projekt umowy- cz.5.docxdocx167.84 kB
- Załącznik nr 5 do SWZ- Klauzula informacyjna RODO.pdfpdf254.98 kB
- Załącznik nr 6 do SWZ- Wyniki testów wydajności (dla części 1 i 2 zamówienia).pdfpdf119.92 kB
- Projekty umów po zmianie z dnia 31.07.2026 - cz.1, cz.2, cz.3, cz.4, cz.5.zipzip740.66 kB
- SWZ po zmianach z dn. 31.07.2026.pdfpdf748.08 kB
- Załącznik nr 2a do SWZ- Formularz oferowanego wyposażenia_OPZ po zmianach 31.07.2026.docxdocx154.35 kB
- Zmiana SWZ nr 1 z dn. 31.07.2026 r..pdfpdf225.79 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia BZP 31.07.2026.pdfpdf37.56 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.