Sukcesywna dostawa materiałów biurowych dla Politechniki Śląskiej
Zamawiający: polsl (ezamawiajacy.pl)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Politechnika Śląska
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sukcesywną dostawę materiałów biurowych (m.in. papier kserograficzny, artykuły piśmiennicze, kalendarze) dla Politechniki Śląskiej. Realizacja przez 12 miesięcy lub do wyczerpania ceny. Zamawiający przewiduje opcję zwiększenia zamówienia o 100% wartości ceny podstawowej. Wymagana pełna dostępność asortymentu. Brak wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Brak zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Wymagane oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (procedura odwrócona)
- Zapewnienie pełnego asortymentu towarów pod rygorem odrzucenia oferty
- Możliwość oferowania rozwiązań równoważnych (wymagane udokumentowanie)
- Zgodność z wymogami dostępności dla osób z niepełnosprawnościami
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZPZ.282.61.2026.MW
Numer postępowania DZPZ.282.61.2026.MW
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Sukcesywna dostawa materiałów biurowych
Dostawa artykułów biurowych, w tym papieru kserograficznego, artykułów piśmienniczych i kalendarzy.
Dokumenty (20)
- 1.0. Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- 2.0. SWZ 282.61.pdfpdf
- 2.1. SWZ 282.61 Zał. nr 1 PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY.pdfpdf
- 2.2. SWZ 282.61 Zał. nr 2 FORMULARZ OFERTOWY.docxdocx
- 2.2. SWZ 282.61 Zał. nr 2 FORMULARZ OFERTOWY.pdfpdf
- 2.3. SWZ.282.61 Zał. nr 3 NOWY ARKUSZ OFERTOWY.pdfpdf
- 2.3. SWZ.282.61 Zał. nr 3 NOWY ARKUSZ OFERTOWY.xlsxxlsx
- 2.4. SWZ.282.61 Zał. nr 4 Teczka na Akta Studenta.docxdocx
- 2.4. SWZ.282.61 Zał. nr 4 Teczka na Akta Studenta.pdfpdf
- 2.5. SWZ 282.61 Zał. nr 5 OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.docxdocx
- 2.5. SWZ 282.61 Zał. nr 5 OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.pdfpdf
- 1.1. Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- 3.0. Odpowiedź na pytanie i zmiana SWZ - 10.08.2026 r..pdfpdf
- 4.0. Zmiana SWZ - 10.08.2026.pdfpdf
- 4.1. SWZ.282.61 Zał. nr 3 POPRAWIONY ARKUSZ OFERTOWY.pdfpdf
- 4.1. SWZ.282.61 Zał. nr 3 POPRAWIONY ARKUSZ OFERTOWY.xlsxxlsx
- 5.1. SWZ.282.61 Zał. nr 3 ARKUSZ OFERTOWY.pdfpdf
- 5.1. SWZ.282.61 Zał. nr 3 ARKUSZ OFERTOWY.xlsxxlsx
- 1.2. Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- 5.0. Odpowiedź na pytanie i zmiana SWZ - 11.08.2026 r..pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.