Usługa cateringu dla dzieci w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie
Zamawiający: poronin (ezamawiajacy.pl), Poronin
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Ząb, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zębie
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług cateringowych (przygotowanie, dostawa i wydawanie posiłków) dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie. Zakres obejmuje śniadania, obiady i podwieczorki z napojami w okresie od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r. Realizacja od poniedziałku do piątku.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: realizacja usługi gotowania, dostarczania i wydawania całodziennych posiłków w placówkach przedszkolnych lub żłobkach (min. 1
- ilość 100 posiłków dziennie przez min. 12 miesięcy w ciągu ostatnich 3 lat
- Brak podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.271.9.2026
Numer postępowania ZP.271.9.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa cateringu dla dzieci w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie
Przygotowanie, dostarczenie i wydawanie trzech posiłków dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek z napojami) dla 97 dzieci (całodzienne) oraz 34 dzieci (obiad + podwieczorek).
Dokumenty (4)
- Formularz oferty do ZP.271.9.2026.docxdocx
- Projekt umowy do ZP.271.9.2026.docxdocx
- SWZ przedszkole Ząb ZP.271.9.2026.docxdocx
- Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.9.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.