Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym
Zamawiający: ubz (ezamawiajacy.pl)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Polska i kraje zagraniczne
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług pocztowych (listy, paczki) w obrocie krajowym i zagranicznym dla Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. Usługa ma być realizowana w okresie od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r. Wykonawca musi posiadać wpis do rejestru operatorów pocztowych UKE oraz wykazać doświadczenie w świadczeniu podobnych usług o wartości min. 100 000 zł brutto w ciągu ostatnich 3 lat.
Kluczowe wymagania
- Wpis do rejestru operatorów pocztowych wydany przez Prezesa UKE
- Doświadczenie: realizacja usług pocztowych (listy/paczki) w obrocie krajowym lub zagranicznym o wartości min. 100 000 zł brutto w ciągu last
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: AZ.291.108.2026
Numer postępowania AZ.291.108.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym
Usługi pocztowe obejmujące przyjmowanie, przemieszczanie i doręczanie przesyłek listowych oraz paczek pocztowych w kraju i za granicą.
Dokumenty (8)
- Zapytanie ofertowe_108_2026.pdfpdf
- ZAŁ_2_FORMULARZ OFERTOWY_108_2026.docdoc
- ZAŁ_3_Istotne Postanowienia Umowy_108_2026.pdfpdf
- ZAŁ_4_WYKAZ_WYKONANYCH_USŁUG_108_2026.docdoc
- ZAŁ_5_Oświadczenie Wykonawcy ksef_108.docxdocx
- ZAŁ_1_SZCZEGÓŁOWY_OPIS_PRZEDMIOTU_ZAMÓWIENIA_108_2026.pdfpdf
- Informacja dla Wykonawców nr 1_11.08.2026.pdfpdf
- ZAŁ_3_Istotne Postanowienia Umowy_108_2026_11.08.2026.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.