Świadczenie usług transportowych – dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynicach (rok szkolny 2026/2027)
Zamawiający: URZĄD GMINY KRYNICE, Krynice (województwo lubelskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Krynice
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje usług transportowych polegających na dowozie i odwozie 128 uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynicach w roku szkolnym 2026/2027 (od 1 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r.). Usługa obejmuje również zapewnienie opieki nad dziećmi podczas przejazdów. Rozliczenie następuje na podstawie biletów miesięcznych.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 2.000,00 zł
- Zapewnienie opieki nad uczniami podczas dojazdów i powrotów
- Realizacja zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027
Treść ogłoszenia
tytuł: Zapytanie ofertowe pn. ,,Świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Krynicach w roku szkolnym 2026/2027”.
data utworzenia: 2026-06-02
plik: Plik źródłowy
473 KB
pobrano: 64 razy
załączniki: Zał. nr 1 Formularz ofertowy Wykonawcy
381 KB
pobrano: 41 razy
Zał. nr 1 Formularz ofertowy Wykonawcy - wersja edytowalna
doc
40,5 KB
pobrano: 34 razy
Zał. nr 2. Projekt umowy
415 KB
pobrano: 42 razy
Zał. nr 3. Klauzula informacyjna
0,52 MB
pobrano: 25 razy
Informacja z wyboru oferty
218 KB
pobrano: 35 razy
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynicach w roku szkolnym 2026/2027
Usługi transportowe obejmujące dowóz i odwóz 128 uczniów wraz z zapewnieniem opieki.
Dokumenty (12)
- Plik źródłowypdf
- zapytanie_02062026-sig.pdf?download=1pdf
- Zał. nr 1 Formularz ofertowy Wykonawcypdf
- 1.1._zal._nr_1._formularz_oferty_2026_zsp.pdf?download=1pdf
- Zał. nr 1 Formularz ofertowy Wykonawcy - wersja edytowalnadoc
- 1.1._zal._nr_1._formularz_oferty_wersja_do_edycji.doc?download=1doc
- Zał. nr 2. Projekt umowypdf
- 1.2._umowa_2026_zsp.pdf?download=1pdf
- Zał. nr 3. Klauzula informacyjnapdf
- 1.3._klauzula_informacyjna_zsp.pdf?download=1pdf
- Informacja z wyboru ofertypdf
- informacja_z_wyboru_oferty_22_06_2026-sig.pdf?download=1pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.