Wykonanie zasilania rezerwowego dla przepompowni Kadłub Wolny
Zamawiający: gminazebowice (ezamawiajacy.pl), Zebowice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- przepompownia Kadłub Wolny
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zakup, dostawa, montaż oraz uruchomienie nowego agregatu prądotwórczego stacjonarnego (min. 32 kW / 40 kVA) dla przepompowni Kadłub Wolny. Zakres obejmuje m.in. wykonanie płyty fundamentowej, uziemienia, tras kablowych, zadaszenia oraz projektu powykonawczego. Wymagany agregat produkcji UE, rok produkcji 2026, w obudowie wyciszonej, z układem SZR.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie sprzętu i kwalifikacji do należytego wykonania zamówienia
- Gwarancja min. 36 miesięcy (pod rygorem odrzucenia oferty)
- Agregat fabrycznie nowy, rok produkcji 2026, produkcja UE
- Agregat w obudowie wyciszonej, na ramie ze zbiornikiem paliwa
- Układ automatycznego włączenia/wyłączenia (SZR)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: SG.271.2.6.2026
Numer postępowania SG.271.2.6.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie zasilania rezerwowego dla przepompowni Kadłub Wolny
Dostawa, montaż i uruchomienie stacjonarnego agregatu prądotwórczego o mocy min. 32 kW wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Dokumenty (6)
- SG.271.2.6.2026 - Zapytanie ofertowe — „Wykonanie zasilania rezerwowego dla przepompowni Kadłub Wolny ” z dn. 05.08.2026 r..pdfpdf
- Załącznik Nr 1 - do zapytania ofertowego - formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 2 - Klauzula informacyjna.rtfrtf
- Załącznik nr 3 - projekt umowy.pdfpdf
- Wyjaśnienia treści ZO do SG.271.2.06.2026— z dn. 06.08.2026 r..pdfpdf
- Wyjaśnienia treści ZO do SG.271.2.06.2026— z dn. 07.08.2026 r..pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.