Sprzedaż drzew na pniu
Zamawiający: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W JAŚLE, Jasło
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Jasło i okolice (m.in. Wola Cieklińska, Dębowiec, Grabanina, Błażkowa, Wrówsło, Nienaszów, Umieszcz)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Sprzedaż drzew na pniu w kilku lokalizacjach (m.in. Wola Cieklińska, Dębowiec, Grabanina, Błażkowa, Wrówsło, Nienaszów, Umieszcz). Przedmiotem jest sprzedaż drzew wraz z obowiązkiem ich wycinki, wywiezienia drewna oraz uporządkowania terenu na koszt kupującego. Kryterium wyboru: cena (najwyższa). Termin realizacji wycinki: do 10.08.2026 r.
Kluczowe wymagania
- Wycinka i wywiezienie drewna na koszt kupującego
- Uporządkowanie terenu po wycince
- Zapłata ceny przed przystąpieniem do wycinki
- Oznakowanie miejsca prac zgodnie z przepisami
Treść ogłoszenia
Jasło, dnia, 29.07.2026 r.
OBWIESZCZENIE O PISEMNYM PRZETARGU OFERTOWYM
Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
ul. Rynek 18; 38-200 Jasło
e-mail:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
, strona internetowa:
[link dostępny w aplikacji]
OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NA:
Sprzedaż drzew „na pniu” – 91 sztuk drzew zlokalizowanych w pasie drogowym dróg powiatowych wg decyzji otrzymanych przez zarządcę dróg – 11
zadań
Składający ofertę musi zobowiązać się do zakupu wszystkich drzew „na pniu” objętych zadaniem.
Cena wywoławcza wynosi:
1 zł
brutto
Termin realizacji:
do 18.09.2026 r.
Specyfikację Istotnych Warunków Sprzedaży Drewna wraz załącznikami potrzebnymi do złożenia oferty można uzyskać na stronie internetowej
[link dostępny w aplikacji]
lub
w siedzibie: Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle, ul. Rynek 18, 38-200 Jasło pokój nr 311.
Kryteria
wyboru ofert i ich znaczenie:
Cena – 100 %
Oferta z najwyższą ceną będzie uznana za najkorzystniejszą.
Organizatorowi przetargu przysługuje prawo zamknięcia przetargu bez wyboru którejkolwiek z ofert.
Osoba uprawniona do kontaktów z wykonawcami:
Dawid Gniady – Tel. 13 443 51 46 w sprawach procedury
Magdalena Machowska – Tel. 13 443 51 40 w sprawach przedmiotu zamówienia.
Ofertę należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do dnia
07.08.2026 r. do godz. 10:00
na adres Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle, ul. Rynek 18, 38-200 Jasło, w kopercie zamkniętej
w taki sposób aby nie budziło to żadnych wątpliwości, co do możliwości jej wcześniejszego otwarcia lub ujawnienia treści oferty z dopiskiem:
„Sprzedaż drzew na pniu. Nie otwierać przed 07.08.2026 r. godz.: 10:15”
Złożenie ofert należy poprzedzić telefoniczną informacją pracownika Powiatowego Zarządu Dróg
w Jaśle pod nr telefonu 13 443 51 40 celem potwierdzenia złożenia oferty. Koperta oferty powinna być prawidłowo i czytelnie opisana, aby uniknąć pomyłki złożenia jej w nieodpowiednim miejscu
.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu
07.08.2
026 r. godz.: 10:15
w siedzibie: Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle, ul. Rynek 18, 38-200 Jasło, pokój nr 311
Termin związania z ofertą
wynosi 30 dni od terminu
składania ofert.
Zatwierdził: Dyrektor
Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle
mgr Katarzyna Kaszowicz
Części zamówienia (7)
Część 1: Zadanie nr 1 – Wola Cieklińska (Nr 1854R)
Sprzedaż drzewa (lipa drobnolistna) na drodze Jasło - Dębowiec - Folusz.
Część 2: Zadanie nr 2 – Dębowiec (Nr 1873R)
Sprzedaż drzew (jesion, wierzba) na drodze Osobnica - Dębowiec.
Część 3: Zadanie nr 3 – Grabanina (Nr 1899R)
Sprzedaż drzew (jesion, lipa) na drodze przez wieś Grabanina.
Część 4: Zadanie nr 4 – Błażkowa (Nr 1313R)
Sprzedaż drzew (topola) na drodze Jasło - Błażkowa - Jodłowa.
Część 5: Zadanie nr 5 – Wrówsło (Nr 1313R)
Sprzedaż drzew (jesion) na drodze Jasło - Błażkowa - Jodłowa.
Część 6: Zadania nr 6-7 – Nienaszów i Umieszcz (Nr 1896R, 1888R)
Sprzedaż drzew (świerk, sosna, jesion, klon) w miejscowościach Nienaszów i Umieszcz.
Część 7: Zadanie nr 8 – Umieszcz (Nr 1850R)
Sprzedaż drzew (klon polny) na drodze Jasło - Łajsce - Zręcin.
Dokumenty (15)
- Obwieszczeniepdf279.52 kB
- Zestawienie drzew do wycinkipdf114.78 kB
- SIWSDpdf447.15 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.1.xlsxxlsx11.97 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.2.xlsxxlsx12.19 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.3.xlsxxlsx12.13 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.4.xlsxxlsx12 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.5.xlsxxlsx12.06 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.6.xlsxxlsx13.18 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.7.xlsxxlsx12.6 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.8.xlsxxlsx13.52 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.9.xlsxxlsx14.08 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.10.xlsxxlsx12.59 kB
- Formularz oferty - załącznik nr 1docx22.12 kB
- Projekt umowydoc81.5 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.