Opracowanie wsadu do strategii komunikacji SAN dla 30 gmin
Zamawiający: KRAJOWY ZASÓB NIERUCHOMOŚCI, Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy, który opracuje wkład do strategii komunikacji Społecznych Agencji Najmu (SAN) dla 30 gmin w ramach projektu 'Ośrodek Rozwoju Najmu Społecznego'. Celem jest przedstawienie korzyści z utworzenia SAN wszystkim interesariuszom w gminach. Ocena ofert opiera się na cenie (60%) oraz doświadczeniu w projektach dla sektora publicznego (20%) i rynku mieszkaniowego (20%).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie w realizacji projektu dla samorządów lub sektora publicznego (ostatnie 5 lat)
- Doświadczenie w realizacji projektu dotyczącego rynku mieszkaniowego lub potrzeb mieszkaniowych (ostatnie 5 lat)
- Złożenie wykazu usług i wykazu osób (załączniki 4 i 5)
- Złożenie oświadczeń o braku powiązań z Zamawiającym oraz o spełnianiu warunków udziału
- Oferta musi być zaszyfrowana (AES-256, rozszerzenie .7z lub .zip)
- Przesłanie hasła do pliku w dniu 11.08.2026 r. w godzinach 9:01–10:00
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie wsadu do strategii komunikacji Społecznych Agencji Najmu (SAN) dla 30 gmin
Opracowanie merytorycznego wkładu do strategii komunikacji dla 30 gmin uczestniczących w projekcie doradztwa wdrożeniowego SAN.
Dokumenty (7)
- Zapytanie ofertowe 5.08.2026 - ostateczny na stronę.pdf08
- Zapytanie ofertowe- załączniki - wersja edytowalna.docxdocx
- zamówienie DO.ZP.261.89.2026 odpowiedzi na pytania oferenta sign - weryfikacja podpisu.pdfzp
- zamówienie DO.ZP.261.89.2026 odpowiedzi na pytania oferenta sign.pdfzp
- Odpowiedź na pytanie Wykonawcy z weryfikatorem.pdfpdf
- Informacja z otwarcia.pdfpdf
- Informacja o wyborze.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.