Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego, wyrobów z tworzyw sztucznych oraz materiałów jednorazowego użytku
Zamawiający: wsse-katowice (ezamawiajacy.pl), Katowice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach, ul. Raciborska 39, 40-074 Katowice
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sukcesywną dostawę drobnego sprzętu laboratoryjnego, wyrobów jednorazowych i materiałów z tworzyw sztucznych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wybrane pakiety (A.1–A.12). Realizacja potrwa do końca 2027 roku. Dostawy realizowane są partiami na zapotrzebowanie stacji w Katowicach.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Przedłożenie przedmiotowych środków dowodowych (np. certyfikaty, zdjęcia produktu, specyfikacje) w celu potwierdzenia zgodności z OPZ
- Dokumentacja w języku polskim (lub z tłumaczeniem)
- Produkty muszą posiadać numer katalogowy lub informację o jego braku
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: OA.272.6.2026
Numer postępowania OA.272.6.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (12)
Część 1: Pakiet nr A.1 — Butelki do poboru próbek wody w kierunku badań mikrobiologicznych
Dostawa butelek do poboru próbek wody do badań mikrobiologicznych.
Część 2: Pakiet nr A.2 — Butelki do poboru próbek wody w kierunku badań na metale
Dostawa butelek do poboru próbek wody do badań na obecność metali.
Część 3: Pakiet nr A.3 — Sprzęt jednorazowego użytku do aparatu MagNa Pure 24
Dostawa sprzętu jednorazowego użytku dedykowanego do aparatury MagNa Pure 24.
Część 4: Pakiet nr A.4 — Filtry ochronne i końcówki do pipet
Dostawa filtrów ochronnych oraz końcówek do pipet laboratoryjnych.
Część 5: Pakiet nr A.5 — Końcówki do pipet i dozowników
Dostawa końcówek do pipet oraz dozowników.
Część 6: Pakiet nr A.6 — Sterylny sprzęt jednorazowego użytku
Dostawa sterylnego sprzętu jednorazowego użytku.
Część 7: Pakiet nr A.7 — Materiały jednorazowego użytku
Dostawa ogólnych materiałów jednorazowego użytku.
Część 8: Pakiet nr A.8 — Wymazówki
Dostawa wymazówek laboratoryjnych.
Część 9: Pakiet nr A.9 — Akcesoria do sterylizacji
Dostawa akcesoriów służących do sterylizacji.
Część 10: Pakiet nr A.10 — Probówki
Dostawa probówek laboratoryjnych.
Część 11: Pakiet nr A.11 — Sterylne szalki Petriego
Dostawa sterylnych szalek Petriego.
Część 12: Pakiet nr A.12 — Wyroby z tworzyw sztucznych
Dostawa wyrobów wykonanych z tworzyw sztucznych.
Dokumenty (10)
- SWZ.PDFpdf
- Załącznik nr 2 do SWZ OPZ.xlsxxlsx
- Załącznik nr 6 do SWZ Projektowane postanowienia umowy 16.06.2026r_.docxdocx
- Ogłoszenie o zamówieniu.PDFpdf
- Załączniki do SWZ (zał.1,3,4,5) - wersja edytowalna(1).docxdocx
- Odpowiedzi z dnia 07.08.2026r..PDFpdf
- Odpowiedzi na pytania do Wykonawców z dnia 11.08.2026r..PDFpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 11.08.2026r..PDFpdf
- SWZ Modyfikacja z dnia 11.08.2026r..PDFpdf
- Załącznik nr 2 do SWZ OPZ- modyfikacja.xlsxxlsx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.