Wymiana oświetlenia drogowego
Zamawiający: gmina-bialapodlaska (ezamawiajacy.pl), Biała Podlaska
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na wymianę opraw oświetleniowych lub słupów oświetleniowych. Wymagane doświadczenie: wykonanie w ciągu ostatnich 5 lat jednego zamówienia polegającego na wymianie min. 400 szt. opraw lub 400 szt. słupów wraz z oprawami. Wymagane wadium w wysokości 20 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wymagane wadium: 20 000,00 zł
- Doświadczenie: wymiana min. 400 szt. opraw oświetleniowych lub 400 szt. słupów wraz z oprawami w ciągu ostatnich 5 lat
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: FZP.271.1.22.2026.GK
Numer postępowania FZP.271.1.22.2026.GK
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Wymiana oświetlenia drogowego
Wymiana opraw oświetleniowych lub słupów oświetleniowych wraz z oprawami.
Dokumenty (17)
- Zał. nr 2 do SWZ - Formularz oferty.docdoc
- Zał. nr 3 do SWZ - ośw. dot. warunków.docdoc
- Zał. nr 4 do SWZ - ośw. dot. podstaw wykluczenia.docdoc
- Zał. nr 5 do SWZ - ośw. wyk. wspólnie ubiegających się.docdoc
- Zał. nr 6 do SWZ - ośw. o grupie kapitałowej.docdoc
- Zał. nr 7 do SWZ - wzór zobowiązania do odd. zasobów.docdoc
- Zał. nr 9 do SWZ - wzór wykazu wyk. zamówień.docdoc
- SWZ.podstawowy.docdoc
- Zał. nr 8 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.zipzip
- Zał nr 1 do SWZ - wzór umowy.docdoc
- SWZ.podstawowy PO MODYFIKACJI z dnia 06.08.2026 r..docdoc
- SWZ.podstawowy PO MODYFIKACJI.docdoc
- 2026_BZP 00370850_01.pdfpdf
- Wyjaśnienie treści SWZ.docxdocx
- 2026_BZP 00377889_01 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- OPZ lampy led PO MODYFIKACJI z dnia 06.08.2026 r..docxdocx
- Wyjaśnienie treści SWZ nr 2.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.