Wykonanie koncepcji drogowej dla zadania: Rozbudowa ul. Naftowej w Częstochowie
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Częstochowa, ul. Naftowa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Opracowanie koncepcji drogowej dla drogi klasy „L” przy ul. Naftowej w Częstochowie. Zakres obejmuje geometrię, skrzyżowania, oświetlenie, kanalizację deszczową i technologiczną oraz analizę kosztów. Wymagane posiadanie osób z uprawnieniami budowlanymi w specjalnościach: drogowej, elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej. Doświadczenie: realizacja koncepcji/projektu drogi w ciągu ostatnich 5 lat.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: realizacja koncepcji lub projektu drogi (jezdnia, ciągi piesze, skrzyżowanie, oświetlenie, kanalizacja) w ciągu ostatnich 5_l
- Uprawnienia budowlane (projektowanie bez ograniczeń) dla 3 osób: drogowej, elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej
- Wykaz osób i wykaz usług jako załączniki do oferty
Treść ogłoszenia
Wykonanie koncepcji drogowej dla zadania: Rozbudowa ul. Naftowej w Częstochowie
2026-08-06 14:50
Załączniki
1. FORMULARZ OFERTY.doc
1. FORMULARZ OFERTY.doc
38 KB
8. WYKAZ OSÓB.docx
8. WYKAZ OSÓB.docx
21.51 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (150) 06.08.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (150) 06.08.2026.pdf
159.53 KB
4. WZÓR UMOWY.doc
4. WZÓR UMOWY.doc
148 KB
3. MAPA.pdf
3. MAPA.pdf
271.95 KB
6. OŚWIADCZENIE.doc
6. OŚWIADCZENIE.doc
32.5 KB
9. WYKAZ USŁUG.doc
9. WYKAZ USŁUG.doc
34.5 KB
7. WARUNKI TECHNICZNE.zip
7. WARUNKI TECHNICZNE.zip
472.12 KB
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
38.5 KB
4. WZÓR UMOWY.pdf
4. WZÓR UMOWY.pdf
193.26 KB
5. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
5. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
403.29 KB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (2)
Część 1: Wykonanie koncepcji drogowej dla zadania: Rozbudowa ul. Naftowej w Częstochowie
Opracowanie koncepcji drogowej dla drogi klasy „L” obejmującej geometrię, skrzyżowania, oświetlenie i kanalizację.
Część 2: Wykonanie koncepcji drogowej dla zadania: Rozbudowa ul. Naftowej w Częstochowie
Opracowanie koncepcji drogowej dla drogi klasy „L” obejmującej geometrię, skrzyżowania, oświetlenie i kanalizację.
Dokumenty (12)
- Instrukcja
- 1. FORMULARZ OFERTY.doc
- 8. WYKAZ OSÓB.docx
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (150) 06.08.2026.pdf
- 4. WZÓR UMOWY.doc
- 3. MAPA.pdf
- 6. OŚWIADCZENIE.doc
- 9. WYKAZ USŁUG.doc
- 7. WARUNKI TECHNICZNE.zip
- 2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
- 4. WZÓR UMOWY.pdf
- 5. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.