Wykonanie ekspertyzy technicznej budynku mieszkalnego w miejscowości Lucin
Zamawiający: POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W OPOLU, Opole (województwo opolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lucin (działki 376/1 i 529/1), gm. Tczów, woj. mazowieckie
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy ekspertyzy technicznej dla parterowego budynku mieszkalnego o konstrukcji drewnianej (działki 376/1 i 529/1 w miejscowości Lucin). Ekspertyza ma określić możliwość częściowej rozbiórki budynku lub konieczność rozbiórki całości oraz wskazać niezbędne roboty budowlane w przypadku wyodrębnienia części użytkowej.
Kluczowe wymagania
- Uprawnienia budowlane konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń
- Aktualne zaświadczenie o wpisie na listę członków samorządu zawodowego
- Podpis osobisty, zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny
Treść ogłoszenia
Portal eBudownictwoSerwisy GUNB:Przejdź do Projekt SOPABPrzejdź do SOPABPrzejdź do eBudownictwoPrzejdź do GUNBPrzejdź do eBudownictwo WnioskiPrzejdź do EDBPrzejdź do cKOBPrzejdź do CEEBPrzejdź do eCRUBPrzejdź do eWykonania ZastępczePrzejdź do SNRWBPrzejdź do RWDZPrzejdź do AkademiiUstawienia dostępnościStrona głównaTablica ogłoszeńCentrum pomocyZaloguj sięLista ogłoszeńNowy#115/2026Sprządzenie ekspertyzy technicznej dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego znajdujcego się na dwóch działkakch w m. Lucin gm. TczówSporządzenie ekspertyzy technicznejOgłoszenie ważne do:06.09.2026Data publikacji:06.08.2026Ostatnia aktualizacja:06.08.2026Informacje o postępowaniuOrgan prowadzący:Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w ZwoleniuDane organu:Województwo Mazowieckieul. Perzyny 8626-700 ZwoleńZnak sprawy:PINB.70041.12.2021Przedmiot zleceniaOpis:Wskazany w postanowieniu nr. 27/2025 stanowiący załącznik nr. do zapytania ofertowegoWojewództwo:MazowieckiePowiat:zwoleńskiGmina:TczówMiejscowość:LucinTyp obiektu:Budynek mieszkalny jednorodzinnyRodzaj prac:Sporządzenie ekspertyzy technicznejCzas na wykonanie (w dniach):90Informacje dodatkoweWymagane kwalifikacje i uprawnienia:Uprawnienia konstrukcyjno-budowlaneUwagi:Ekspertyza sporządzona przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń w spec. konstrukcyjno-budowlanej z aktualnym zaświadczeniem izby samorządu zawodowegoZałączniki (3):Zapytanie ofertowePostanowienie organuzdjęcia budynkuPełna treść ogłoszenia dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.Zaloguj się i złóż ofertę.Lista ogłoszeń2025 Główny Urząd Nadzoru BudowlanegoDeklaracja dostępnościPolityka prywatności
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie ekspertyzy technicznej budynku
Ekspertyza techniczna drewnianego budynku mieszkalnego w celu ustalenia zakresu ewentualnej rozbiórki (całościowej lub częściowej).
Dokumenty (3)
- Zapytanie ofertowepdf
- Postanowienie organupdf
- zdjęcia budynkupdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.