Projekt, dostawa i montaż pomieszczeń pomocniczych dla linii SOLCRYS w NCPS SOLARIS
Zamawiający: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, Kraków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Kraków, NCPS SOLARIS, ul. Czerwone Maki 98
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę oraz montaż dwóch zamkniętych pomieszczeń pomocniczych: kabiny użytkownika oraz pomieszczenia przygotowawczego dla linii badawczej SOLCRYS (ARYA) w NCPS SOLARIS. Kryterium wyboru to wyłącznie cena ryczałtowa. Oferty należy złożyć drogą elektroniczną na adres e-mail.
Kluczowe wymagania
- Złożenie opisu proponowanego rozwiązania technicznego (konstrukcja i materiały)
- Złożenie kalkulacji cenowej (załącznik nr 1)
- Podpisanie oferty przez osobę uprawnioną do reprezentacji
Treść ogłoszenia
Zaproszenie z dnia 06.08.2026 r. do składania ofert w postępowaniu z dziedziny nauki Opis : na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę i montaż dwóch zamkniętych pomieszczeń pomocniczych (kabiny użytkownika oraz pomieszczenia przygotowawczego) dla potrzeb linii badawczej SOLCRYS (ARYA) w NCPS SOLARIS Nr sprawy : 80.272.206.2026 Termin składania ofert : 17.08.2026 , godzina 11:00 Kontakt : Katarzyna Kmiecik, [adres e-mail dostępny w aplikacji], tel. 12 664 40 65 Status : ogłoszone Zaproszenie do składania ofert Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-08-06 12:30
Katarzyna Kmiecik
[0.74 MB] Zaproszenie do składania ofert - wersja edytowalna Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-08-06 12:39
Katarzyna Kmiecik
[0.16 MB] Załącznik A do Zaproszenia - opis przedmiotu zamówienia Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-08-06 12:41
Katarzyna Kmiecik
[0.37 MB] Załącznik A do Zaproszenia - opis przedmiotu zamówienia - wersja edytowalna Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-08-06 12:41
Katarzyna Kmiecik
[0.68 MB] Załącznik do opisu przedmiotu zamówienia - rzuty i wymiary pomieszczenia LAB Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-08-06 12:43
Katarzyna Kmiecik
[0.10 MB] Załącznik do opisu przedmiotu zamówienia - rzuty i wymiary pomieszczenia USER Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-08-06 12:43
Katarzyna Kmiecik
[0.10 MB]
Części zamówienia (1)
Część 0: Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa oraz montaż dwóch zamkniętych pomieszczeń pomocniczych
Projekt, wykonanie, dostawa i montaż kabiny użytkownika oraz pomieszczenia przygotowawczego dla linii badawczej SOLCRYS.
Dokumenty (8)
- Zaproszenie do składania ofert
- Zaproszenie do składania ofert - wersja edytowalna
- Załącznik A do Zaproszenia - opis przedmiotu zamówienia
- Załącznik A do Zaproszenia - opis przedmiotu zamówienia - wersja edytowalna
- Załącznik do opisu przedmiotu zamówienia - rzuty i wymiary pomieszczenia LAB
- Załącznik do opisu przedmiotu zamówienia - rzuty i wymiary pomieszczenia USER
- Informacja z otwarcia ofert
- Zawiadomienie o wyniku postępowania
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.