Dostawa i montaż kotła warzelnego gazowego Bartscher G480L
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Zakład Karny w Sierakowie Śląskim, ul. Cegielniana 13, 42-793 Ciasna
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę, montaż, uruchomienie oraz szkolenie z obsługi nowego kotła warzelnego gazowego Bartscher G480L w Zakładzie Karnym w Sierakowie Śląskim. Wymagany montaż przyłącza gazowego, elektrycznego oraz systemu odprowadzania spalin. Wykonawca musi zapewnić serwis gwarancyjny i dokumentację w języku polskim. Możliwość złożenia dwóch wariantów ofert.
Kluczowe wymagania
- Wizja lokalna zalecana (możliwa w terminach: 10-13.08.2026 oraz 17-20.08.2026)
- Urządzenie fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 r.
- Gwarancja min. 12 miesięcy z darmowym serwisem i przeglądami
- Dokumentacja i instrukcja w języku polskim
- Odprawa na bramie głównej i okazanie dokumentu tożsamości
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i montaż kotła warzelnego gazowego Bartscher G480L wraz z przyłączeniem do istniejącego systemu odprowadzania spalin
Dostawa, montaż, uruchomienie i szkolenie z obsługi nowego kotła gazowego Bartscher G480L.
Dokumenty (3)
- 3. Zał 1 Formularz ofertowy kocioł.pdfpdf
- 3. zał. nr 2 wzór umowy kocioł.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.