Zakup i dostawa mebli oraz wyposażenia biurowego
Zamawiający: powiatkrasnicki (ezamawiajacy.pl), Kraśnik
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zakup i dostawę mebli oraz wyposażenia biurowego (łącznie ok. 621 sztuk), w tym biurek z regulacją wysokości, foteli, szaf i regałów. Zamówienie podzielone na dwie części finansowane z funduszy unijnych (EFS Plus). Realizacja w ciągu 40 dni. Wymagane doświadczenie w dostawach mebli o określonej wartości brutto.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 2 dostawy mebli biurowych w ciągu ostatnich 3 lat
- Wartość dostaw dla Części I: min. 600 000 zł brutto (jedna dostawa min. 180 000 zł)
- Wartość dostaw dla Części II: min. 100 000 zł brutto (jedna dostawa min. 30 000 zł)
- Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez platformę
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: Zp.272.28.2026
Numer postępowania Zp.272.28.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 – Zakup i dostawa mebli i wyposażenia (projekt EFS Plus)
Dostawa 621 sztuk mebli i wyposażenia, m.in. biurka z regulacją wysokości, fotele ergonomiczne, szafy, regały i kontenerki.
Część 2: Część 2 – Zakup i dostawa mebli (projekt Rzeczywistość w świecie zawodu)
Zakup i dostawa mebli w ramach projektu doradztwa zawodowego dla uczniów Powiatu Kraśnickiego.
Dokumenty (6)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ_z_zal.zipzip
- Zal._w_formie_edytowalnej.docxdocx
- Wyjaśnienia treści SWZ - 07.08.2026.pdfpdf
- Zmiana treści SWZ - 13.08.2026.zipzip
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 13.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.