Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń biurowych dla Katowickiego Centrum Onkologii
Zamawiający: kco (ezamawiajacy.pl), Kraków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Katowice
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sprzętu komputerowego oraz urządzeń biurowych dla Katowickiego Centrum Onkologii. Postępowanie podzielone jest na pakiety (m.in. Pakiet 1 i Pakiet 4), z których każdy wymaga wniesienia wadium. Składanie ofert odbywa się wyłącznie elektronicznie przez Platformę zakupową MARKETPLANET.
Kluczowe wymagania
- Wadium dla Pakietu 1: 4 000,00 zł
- Wadium dla Pakietu 4: 1 000,00 zł
- Oferta musi być opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym
- Składanie ofert wyłącznie przez Platformę zakupową MARKETPLANET
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: KCO/TP/4/2026
Numer postępowania KCO/TP/4/2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (2)
Część 1: Pakiet nr 1
Część zamówienia dotycząca dostawy sprzętu i urządzeń (szczegóły w załączniku nr 2.1-2.6).
Część 2: Pakiet nr 4
Część zamówienia dotycząca dostawy sprzętu i urządzeń (szczegóły w załączniku nr 2.1-2.6).
Dokumenty (6)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ.docdoc
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_17.08.2026.pdfpdf
- Zmiana treści SWZ_zmiana terminu składania i otwarcia ofert_17.08.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_25.08.2026.pdfpdf
- zmiana treści SWZ_zmiana tso_25.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.