Sprzęt medyczny do wykonywania zabiegów koronografii i angioplastyki wieńcowej
Zamawiający: mssw (ezamawiajacy.pl), Warszawa
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sprzętu medycznego do zabiegów koronografii i angioplastyki wieńcowej. Przedmiot podzielony na 24 części. Wymagane spełnienie norm CE oraz posiadanie niezbędnych certyfikatów i deklaracji zgodności zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych. Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przy użyciu podpisu kwalifikowanego.
Kluczowe wymagania
- Zgłoszenie elektroniczne
- Wymagany zaawansowany lub kwalifikowany podpis elektroniczny/pieczęć elektroniczna
- Zgodność z ustawą o wyrobach medycznych (znak CE, Deklaracja Zgodności, certyfikaty)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: D-23/N/26
Numer postępowania D-23/N/26
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Części 1–24 – sprzęt medyczny do koronografii i angioplastyki
Dostawa sprzętu medycznego do wykonywania zabiegów koronografii i angioplastyki wieńcowej.
Dokumenty (9)
- SWZ_D23N26.pdfpdf
- D23N26_załączniki 1,5,8,10 edytowalne do SWZ .docxdocx
- D23N26_FC_zał.1.1-1.24 do SWZ.xlsxls
- D23N26_JEDZ- zał. nr 7.pdfpdf
- D23N26_JEDZ- zał. nr 7.xmlxml
- D23N26_ogłoszenie o zamówieniu_opubl.07.08.2026.pdfpdf
- D23N26_wyjaśnienia i zmiana treści SWZnr1.pdfpdf
- D23N26_ZMIENIONE_FC_zał.1.1-1.24 do FO.xlsxls
- ogł.o zmienie ogłoszenia_165-00591139_opubl.27.08.26.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.