Budowa magazynu na potrzeby OLiOC
Zamawiający: URZĄD MIASTA HELU, Hel (województwo pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Hel, działka nr 48/70 obręb Hel
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa wolnostojącego budynku magazynowego o powierzchni zabudowy 140,69 m² (wymiary 14,7x10m) na działce nr 48/70 w Helu. Inwestycja obejmuje roboty budowlane, w tym prace ziemne, wykończeniowe oraz instalacyjne. Zamawiający wymaga doświadczenia w realizacji podobnych obiektów kubaturowych oraz posiadania polisy OC.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 10 000,00 PLN
- Polisa OC: min. 580 000,00 PLN
- Doświadczenie: realizacja obiektu kubaturowego o wartości min. 580 000 PLN i pow. min. 70 m² w ciągu ostatnich 5 lat
- Kierownik budowy z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi bez ograniczeń
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
Treść ogłoszenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA HEL 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675505 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 50 1.5.2.) Miejscowość: Hel 1.5.3.) Kod pocztowy: 84-150 1.5.4.) Województwo: pomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański 1.5.7.) Numer telefonu: 586777240 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: [adres e-mail dostępny w aplikacji] 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: [link dostępny w aplikacji] 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Budowa magazynu na potrzeby OLiOC 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c43807c8-bdec-48da-933d-c73ebd82152a 2.5.) Numer ogłoszenia: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.1.3 Budowa magazynu na potrzeby OLiOC 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy Ogłoszenie nr [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 2026-08-07 2026-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane SEKCJA II
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa magazynu na potrzeby OLiOC
Budowa wolnostojącego budynku magazynowego o powierzchni zabudowy 140,69 m².
Dokumenty (2)
- ogloszenie o zamowieniu.pdfpdf132.7 KB
- Informacja z otwarcia ofert.pdfpdf229.5 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.