Remont zbiornika na wodę pitną wraz z komorą zasuw w Ruszowicach
Zamawiający: PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W GŁOGOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Głogów (województwo dolnośląskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Ruszowice, ul. Oliwkowa 8
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest remont zbiornika wody pitnej, komory zasuw oraz montaż rurociągów i armatury przy ul. Oliwkowej 8 w Ruszowicach. Wymagana jest obowiązkowa wizja lokalna (18-19.08.2026 r.). Zamawiający przewiduje możliwość zamówienia uzupełniającego do 50% wartości. Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 2 Pzp).
Kluczowe wymagania
- Wymagane wadium: 100 000,00 zł
- Obowiązkowa wizja lokalna (18-19.08.2026 r.)
- Polisa OC: min. 5 000 000,00 zł
- Zdolność finansowa: min. 5 000 000,00 zł
- Doświadczenie: 2 realizacje o wartości min. 5 mln zł każda (remont zbiorników żelbetowych i wymiana rurociągów)
- Uprawnienia kierownika budowy (konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń)
Treść ogłoszenia
PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W GŁOGOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Głogów, dolnośląskie
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont zbiornika na wodę pitną wraz z komorą zasuw
Remont zbiornika wody pitnej, komory zasuw oraz montaż rurociągów technologicznych i armatury.
Dokumenty (3)
- ogłoszenie o zamówieniu, 07.08.2026 r..pdfpdf
- Załączniki do SWZ.zip.zipzip
- SWZ-sig.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.