Dostawa oleju opałowego
Zamawiający: prusice (ezamawiajacy.pl), Prusice
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego (CPV: 09135100-5). Zamawiający przewiduje prawo opcji, z którego może skorzystać, informując o tym 21 dni przed zakończeniem dostawy. Brak możliwości składania ofert częściowych i wariantowych. Wymagane oświadczenie JEDZ oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu (m.in. brak zaległości podatkowych i składkowych).
Kluczowe wymagania
- Złożenie oświadczenia JEDZ (Jednolity Europejski Dokument Zamówienia)
- Brak zaległości w podatkach i składkach ZUS/KRUS
- Posiadanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego
- Weryfikacja podmiotowych środków dowodowych (np. koncesja energetyczna)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.271.1.8.2026
Numer postępowania ZP.271.1.8.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa oleju opałowego
Dostawa oleju opałowego.
Dokumenty (12)
- SWZ 07.08.2026r-sig.pdfpdf
- ZAŁĄCZNIK Nr 1 do SWZ- Formularz ofertowy.docdoc
- Załącznik nr 2 do SWZ-JEDZ.pdfpdf
- Załącznik nr 3 do SWZ-Oświadczenie Wykonawcy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej -wzór.docdoc
- Załącznik nr 4 do SWZ-zobowiązanie podmiotu trzeciego-wzór.docdoc
- Załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowne.docdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ-oświadczenie wykoanwcy o aktualności-wzór.docdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie art. 5k rozporządzenia Rady (UE).docxdocx
- Załącznik nr 8 do SWZ - oświadczenie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) - podmiot trzeci.docxdocx
- Załącznik nr 9 do SWZ - oświadczenie o elektromobilności.docxdocx
- espd-request.zipzip
- 2026-OJS151-00547112-pl-ts.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.