Rokowania na zbycie nieruchomości - działka nr 401 obręb 1 miasto Orneta
Zamawiający: Urząd Miejski w Ornecie, Orneta (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Orneta 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Orneta, ul. Jarzębinowa (działka nr 401, obręb 1)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Rokowania na sprzedaż niezabudowanej działki o powierzchni 0,1116 ha w Ornecie (ul. Jarzębinowa). Przeznaczenie w MPZP: funkcja mieszkaniowa jednorodzinna. Wymagane wpłacenie zaliczki w celu przystąpienia do rokowań. Koszty notarialne i wieczystoksięgowe pokrywa nabywca.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie zaliczki w wysokości 7 430,00 zł do dnia 04.09.2026 r.
- Obecność oferenta lub pełnomocnika z notarialnym pełnomocnictwem w obu częściach rokowań
- Przedłożenie dowodu tożsamości (osoby fizyczne) lub dokumentów spółki/KRS (osoby prawne)
- W przypadku cudzoziemców: wymagane zezwolenie (jeśli dotyczy)
Treść ogłoszenia
Dane nieruchomości
Adres nieruchomości:
DZIAŁKA NR 401 OBRĘB 1 MIASTO ORNETA
Przetarg na:
ZBYCIE
Stan przetargu:
Aktualny
Typ przetargu:
Przetarg pisemny nieograniczony - zbycie
Rodzaj nieruchomości:
Nieruchomość niezabudowana
Cena wywoławcza:
74.260,00 zł + 23% VAT = 91.339,80 zł
Data przetargu:
08.09.2026 12:15
Części zamówienia (1)
Część 0: Rokowania na zbycie nieruchomości - działka nr 401 obręb 1 miasto Orneta
Sprzedaż działki gruntowej niezabudowanej o powierzchni 0,1116 ha w Ornecie.
Dokumenty (2)
- I ROKOWANIA NA ZBYCIE NIERUCHOMOSCI - działka niezabudowana nr 401 obręb nr 1 miasto Orneta - 08.09.2026
- Zapisz do PDF. Ta sama treść dostępna jest na bieżącej stronie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.