Rokowania na zbycie nieruchomości - działka nr 402, Orneta
Zamawiający: Urząd Miejski w Ornecie, Orneta (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Orneta 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Orneta, ul. Jarzębinowa (działka nr 402, obręb 1)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Rokowania na sprzedaż działki niezabudowanej o powierzchni 0,1177 ha w Ornecie (ul. Jarzębinowa). Teren z dostępem do drogi gminnej, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wymagane wpłacenie zaliczki w celu przystąpienia do rokowań.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie zaliczki w wysokości 7.830,00 zł do dnia 04.09.2026
- Obecność oferenta lub pełnomocnika z notarialnym pełnomocnictwem
- Przedłożenie dowodów tożsamości i dokumentów reprezentacji (KRS, uchwały)
- W przypadku cudzoziemców - wymagane zezwolenie
Treść ogłoszenia
Dane nieruchomości
Adres nieruchomości:
DZIAŁKA NIEZABUDOWANA NR 402 OBRĘB 1 MIASTO ORNETA
Przetarg na:
ZBYCIE
Stan przetargu:
Aktualny
Typ przetargu:
Przetarg pisemny nieograniczony - zbycie
Rodzaj nieruchomości:
Nieruchomość niezabudowana
Cena wywoławcza:
78.280,00 zł + 23% VAT = 96.284,40 zł
Data przetargu:
08.09.2026 11:30
Części zamówienia (2)
Część 1: Działka nr 402 obręb 1 miasto Orneta
Sprzedaż działki niezabudowanej o powierzchni 0,1177 ha przy ul. Jarzębinowej w Ornecie.
Część 2: Działka nr 402 obręb 1 miasto Orneta
Sprzedaż działki niezabudowanej o powierzchni 0,1177 ha przy ul. Jarzębinowej w Ornecie.
Dokumenty (2)
- I ROKOWANIA NA ZBYCIE NIERUCHOMOSCI - działka niezabudowana nr 402 obręb nr 1 miasto Orneta - 08.09.2026
- Zapisz do PDF. Ta sama treść dostępna jest na bieżącej stronie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.