II przetarg ustny nieograniczony na zbycie działki nr 162/26 w Ornecie
Zamawiający: Urząd Miejski w Ornecie, Orneta (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Orneta 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Orneta, ul. Przemysłowa (działka nr 162/26, obręb 2)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej działki o powierzchni 1,5242 ha w Ornecie (ul. Przemysłowa, strefa ekonomiczna). Teren uzbrojony (woda, kanalizacja, prąd), płaski, przeznaczenie w MPZP: zabudowa przemysłowa i usługowa (P/U). Brak obciążeń i ochrony konserwatorskiej.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 13.300,00 zł (wpłata do 04.09.2026 r.)
- Minimalne postąpienie: 1.330,00 zł
- Dowód wpłaty wadium
- Dokumenty tożsamości / dokumenty reprezentacji
- Oświadczenie o zapoznaniu się z warunkami przetargu
- Zezwolenie, jeśli nabywcą jest cudzoziemiec
Treść ogłoszenia
Dane nieruchomości
Adres nieruchomości:
DZIAŁKA NIEZABUDOWANA NR 162/26 OBRĘB 2 MIASTO ORNETA
Przetarg na:
ZBYCIE
Stan przetargu:
Aktualny
Typ przetargu:
Przetarg ustny nieograniczony - zbycie
Rodzaj nieruchomości:
Nieruchomość niezabudowana
Cena wywoławcza:
133.000,00 ZŁ + 23% VAT = 163.590,00 ZŁ
Data przetargu:
08.09.2026 10:40
Części zamówienia (1)
Część 0: Zbycie nieruchomości gruntowej nr 162/26
Sprzedaż działki niezabudowanej o powierzchni 1,5242 ha w strefie ekonomicznej w Ornecie.
Dokumenty (2)
- II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY - działka niezabudowana nr 162.26 obręb 2 miasto Orneta - 08.09.2026
- Zapisz do PDF. Ta sama treść dostępna jest na bieżącej stronie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.