II przetarg ustny ograniczony na zbycie działki nr 94/27 w Ornecie
Zamawiający: Urząd Miejski w Ornecie, Orneta (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Orneta 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Orneta, ul. Al. Wojska Polskiego (obręb 5)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny ograniczony na sprzedaż działki niezabudowanej nr 94/27 (pow. 0,0309 ha) w Ornecie (obręb 5). Przetarg skierowany wyłącznie do właścicieli nieruchomości sąsiednich (dz. nr 258, 94/26, 168, 170). Nieruchomość jest skarpowata, nieuzbrojona, z dostępem do drogi wojewódzkiej. Przeznaczenie w MPZP: zabudowa mieszkaniowo-usługowa.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 1.000,00 zł (wpłata do 04.09.2026 r.)
- Status właściciela nieruchomości sąsiednich (dz. nr 258, 94/26, 168, 170)
- Dowód wpłaty wadium
- Dokumenty tożsamości / dokumenty reprezentacji
- Zgoda organu dla osób prawnych (uchwała)
Treść ogłoszenia
Dane nieruchomości
Adres nieruchomości:
DZIAŁKA NIEZABUDOWANA NR 94/27 OBRĘB 5 MIASTO ORNETA
Przetarg na:
ZBYCIE
Stan przetargu:
Aktualny
Typ przetargu:
Przetarg ustny ograniczony - zbycie
Rodzaj nieruchomości:
Nieruchomość niezabudowana
Cena wywoławcza:
10.000,00 ZŁ + 23% VAT = 12.300,00 ZŁ
Data przetargu:
08.09.2026 09:30
Części zamówienia (1)
Część 0: Działka nr 94/27 obręb 5 miasto Orneta
Sprzedaż działki niezabudowanej o powierzchni 0,0309 ha przy ul. Al. Wojska Polskiego w Ornecie.
Dokumenty (2)
- II PRZETARG USTNY OGRANICZONY - działka niezabudowana nr 94.27 obręb 5 miasto Orneta - 08.09.2026
- Zapisz do PDF. Ta sama treść dostępna jest na bieżącej stronie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.