Rokowania na zbycie nieruchomości - działka nr 13/5, Orneta
Zamawiający: Urząd Miejski w Ornecie, Orneta (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Orneta 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Orneta, ul. Zaułek Ciasny (działka nr 13/5, obręb 3)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Rokowania na sprzedaż działki zabudowanej budynkiem gospodarczym (0,0115 ha) w Ornecie (ul. Zaułek Ciasny). Budynek w bardzo złym stanie technicznym, teren w strefie ochrony konserwatorskiej. Wymagane wpłacenie zaliczki w celu przystąpienia do rokowań.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie zaliczki w wysokości 1.300,00 zł do dnia 04.09.2026 r.
- Obecność oferenta lub pełnomocnika z notarialnym pełnomocnictwem
- Złożenie pisemnego zgłoszenia w zamkniętej kopercie
- W przypadku cudzoziemców - wymagane zezwolenie
Treść ogłoszenia
Dane nieruchomości
Adres nieruchomości:
DZIAŁKA ZABUDOWANA NR 13/5 OBRĘB 3 MIASTO ORNETA
Przetarg na:
ZBYCIE
Stan przetargu:
Aktualny
Typ przetargu:
Przetarg pisemny nieograniczony - zbycie
Rodzaj nieruchomości:
Nieruchomość zabudowana
Cena wywoławcza:
13.000,00 ZŁ
Data przetargu:
08.09.2026 09:00
Części zamówienia (1)
Część 0: Rokowania na zbycie nieruchomości - działka nr 13/5 obręb 3 miasto Orneta
Sprzedaż działki o powierzchni 0,0115 ha z budynkiem gospodarczym w bardzo złym stanie technicznym.
Dokumenty (2)
- I ROKOWANIA NA ZBYCIE NIERUCHOMOSCI - działka zabudowana nr 13.5 obręb nr 3 miasto Orneta - 08.09.2026
- Zapisz do PDF. Ta sama treść dostępna jest na bieżącej stronie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.