7/PR/2026 Zakup odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej.
Zamawiający: 1 Baza Lotnictwa Transportowego
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie dostępu ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań. Dokument zawiera jedynie informacje o błędzie i ofertę usług API serwisu [link dostępny w aplikacji].
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (16)
- 7_PR_2026 Zapytanie ofertowe.pdfpdf268.96 kB
- Zał. nr 1- OPZ.pdfpdf410.52 kB
- Zał. nr 2 -UMOWA-PROJEKT.pdfpdf214.91 kB
- Zał. nr 3 - formularz oferty.docxdocx27.02 kB
- Zał. nr 4 - Szczegółowa oferta cenowa.docdoc180.5 kB
- Zał. nr 5 -Oświadczenie potwierdzające brak podstaw wykluczenia.docxdocx22.23 kB
- Odpowiedz na pytania.pdfpdf198.95 kB
- Odpowiedz na pytania Wykonawców 23.07.2026.pdfpdf182.16 kB
- Odpowiedz na pytania Wykonawców 29.07.2026.pdfpdf186.3 kB
- Zał. nr 1 - OPZ - Modyfikacja 29.07.2026.pdfpdf480.58 kB
- Odpowiedz na pytania Wykonawców 05.08.pdfpdf181.84 kB
- Zał. nr 2 - OPZ MODYFIKACJA 04.08.pdfpdf478.07 kB
- Odpowiedz na pytania Wykonawców 03.08.pdfpdf188.59 kB
- Zał. nr 1 - OPZ MODYFIKACJA z dn. 03.08.2026.pdfpdf477.96 kB
- Odpowiedz na pytania Wykonawców 06.08.pdfpdf178.62 kB
- Odpowiedz na pytanie Wykonawcy 07.08.pdfpdf178.39 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.