67/TP/2026 BUDOWA AUTOMATYCZNEGO SYSTEMU PARKINGOWEGO NA TERENIE WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKU - 67/TP/2026
Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie adresu IP na platformie [link dostępny w aplikacji]. Brak możliwości analizy przedmiotu zamówienia, terminów czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (16)
- ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf109.78 kB
- I CZĘŚĆI SWZ_IDW.zipzip776.25 kB
- III CZESC SWZ_DOKUNMENTACJA PROJEKTOWA.zipzip61981.63 kB
- II CZEŚĆ SWZ_WZÓR UMOWY.zipzip134.99 kB
- 1.5 Pytania i odpowiedzi 27.07.2026.pdfpdf39.1 kB
- 1.5 Pytania i odpowiedzi 27.07.2026.docxdocx135.18 kB
- PLIKI EDYT.zipzip36220.28 kB
- 1.5.1 Modyfikacja SWZ.pdfpdf37.21 kB
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf38.32 kB
- 1.5.1 Modyfikacja SWZ.docxdocx134.63 kB
- 1.5 Pytania i odpowiedzi 31.07.2026.pdfpdf573.76 kB
- 1.5 Pytania i odpowiedzi 31.07.2026.docxdocx149.77 kB
- 1.5 Pytania i odpowiedzi 04.08.2026.pdfpdf40.78 kB
- 1.5 Pytania i odpowiedzi 04.08.2026.docxdocx135.15 kB
- 1.5 Pytania i odpowiedzi 06.08.2026.pdfpdf86.06 kB
- 1.5 Pytania i odpowiedzi 06.08.2026.docxdocx136.61 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.