WGKI.271.3.2026.BM
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI ŁOCHÓW, Łochów (województwo mazowieckie)
Budżet gminy Łochów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Status
- aktualne
Treść ogłoszenia
WGKI.271.3.2026.BM Wersja strony w formacie XML A zmniejsz tekst na stronie A domyślna wielkość tekstu na stronie A powiększ tekst na stronie Szczegóły Zamówienie na Doposażenie i budowa gminnych obiektów malej architektury i sportowej Status zamówienia aktualne Nr sprawy WGKI.271.3.2026.BM Zamawiający Gmina Łochów Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Rodzaj zamówienia Dostawy cena poniżej 170.000 zł Termin składania ofert 12.06.2026 godz. 12:00 Sposób składania ofert adres: e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Załączniki Ogłoszenie o zamówieniu pdf, 583 kB Metryczka dla załącznika Ogłoszenie o zamówieniu Wytworzył: Małgorzata Łotarska Odpowiedzialny za treść: Beata Mech Data wytworzenia: 27.05.2026 Opublikował w BIP: Anna Kołodziejska Data opublikowania: 27.05.2026 16:50 Liczba pobrań: 15 Załączniki do Ogłoszenia o zamówieniu 7z, 1.39 MB Metryczka dla załącznika Załączniki do Ogłoszenia o zamówieniu Wytworzył: Małgorzata Łotarska Odpowiedzialny za treść: Beata Mech Data wytworzenia: 27.05.2026 Opublikował w BIP: Anna Kołodziejska Data opublikowania: 27.05.2026 16:50 Liczba pobrań: 10 Metryczka Wytworzył: Małgorzata Łotarska Odpowiedzialny za treść: Beata Mech Data wytworzenia: 27.05.2026 Opublikował w BIP: Anna Kołodziejska Data opublikowania: 27.05.2026 16:50 Liczba wyświetleń: 41 Powiadom znajomego ajax-response Powiadom znajomego Twoje imię i nazwisko Pole wymagane * Twój adres e-mail Pole wymagane * Tytuł e-maila Pole wymagane * Adres e-mail znajomego Pole wymagane * Pytanie antyspamowe Podaj słownie wynik działania: 16 minus 9 Pole wymagane * * Pole wymagane Drukuj Zapisz do PDF Powiadom znajomego Metryczka
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.