Dostawa i montaż regałów archiwalnych w Dąbrowie Górniczej
Zamawiający: SĄD REJONOWY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, Dąbrowa Górnicza (województwo śląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę i montaż niestandardowych regałów stalowych do archiwum akt sądowych. Kluczowe wymagania: wizja lokalna (obowiązkowa, 1.06.2026), cena za metr bieżący półki, termin do 10.07.2026. Postępowanie ma charakter zapytania ofertowego (wartość poniżej progów unijnych).
Kluczowe wymagania
- Obowiązkowa wizja lokalna: 1 czerwca 2026, godz. 10:00 (brak udziału = odrzucenie oferty)
- Cena ofertowa podawana za metr bieżący półki
- Regały stalowe, malowane proszkowo (RAL 7035), nośność min. 80 kg/mb
- Montaż w pomieszczeniu bez windy (I piętro)
- Gwarancja min. 24 miesiące
- Ubezpieczenie OC min. 100 000 PLN
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe OFIN.262.4.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Strona korzysta z plików
cookies
w celu realizacji usług i zgodnie z
Polityką prywatności
. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików
cookies
w Twojej przeglądarce.
Zamknij informację o
cookies
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu
Przejdź do treści
Mapa serwisu
Zapytanie ofertowe OFIN.262.4.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Sąd Rejonowy
w Dąbrowie Górniczej
Wyszukiwarka
Wyszukiwana fraza
Szukaj
Ustawienia
Zmień kontrast
Czcionka
Powiększ czcionkę
Biuletyn Informacji Publicznej
otwiera się w nowym oknie
Ogłoszenia
expand menu Ogłoszenia
Aktualności i komunikaty
Ogłoszenia sądowe
Ogłoszenia komornicze
Działalność sądu
expand menu Działalność sądu
Podstawa działania
Siedziba i godziny urzędowania
Struktura organizacyjna
Kierownictwo, organy sądu
Praca w sądzie
Zamówienia publiczne
Majątek i dochody jednostki
Zarządzenia Prezesa i Dyrektora Sądu
Obsługa interesanta
expand menu Obsługa interesanta
Załatw sprawę przez internet
Informacje dodatkowe dla interesantów
Opłaty
Orzecznictwo
Dostęp do informacji publicznej
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych (RODO)
Informacje dodatkowe
expand menu Informacje dodatkowe
Przyjazny pokój przesłuchań
Inne
Redakcja
Strona główna BIP
otwiera się w nowym oknie
Jednostka nadrzędna
Ważne linki
Pomoc prawna
Mediacje
Informacje dla osób ze szczególnymi potrzebami
Ankieta oceny satysfakcji interesanta
Rodzina 800+
otwiera się w nowym oknie
Niebieska linia
otwiera się w nowym oknie
Strona główna
Działalność sądu
Zamówienia publiczne
Zapytanie ofertowe OFIN.262.4.2026
Zapytanie ofertowe OFIN.262.4.2026
Link do artykułu został skopiowany do schowka.
×
Nazwa:
zakup i montaż dodatkowych regałów w archiwum mieszczącym się w TZN w Dąbrowie Górniczej.
Oznaczenie postępowania:
OFIN.262.4.2026
Tryb:
zapytanie ofertowe
Termin składania ofert:
8 czerwca 2026, godz 10:00
Dokumentacja:
Zaproszenie do składania ofert OFIN.262.4.26(PLIK PDF, 106Kb)
Załącznik nr 2 - opis przedmiotu - regały archiwum TZN(PLIK WORD, 28Kb)
Załącznik nr 3 - wzór umowy(PLIK WORD, 105Kb)
załącznik nr 5 - klauzula informacyjna (1)(PLIK WORD, 22Kb)
Załącznik nr 1 - formularz ofertowy(PLIK WORD, 72Kb)
Załącznik nr 4 do umowy - protokół odbioru(PLIK WORD, 19Kb)
Zdjęcia poglądowe(PLIK PDF, 2.08MB)
Rozstrzygnięcie postępowania:
b/d
Osoba kontaktowa:
Marta Kostecka
Drukuj informację
otwiera się w nowym oknie
Rozwiń rejestr zmian
Rejestr zmian dla: Zapytanie ofertowe OFIN.262.4.2026
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Admin SRDG
Dokument z dnia:
2026-05-29 08:49:28
Publikacja w dniu:
2026-05-29 08:49:28
Zmiany:
Podejrzyj
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Admin SRDG
Dokument z dnia:
2026-05-27 14:50:39
Publikacja w dniu:
2026-05-27 14:50:39
Zmiany:
Podejrzyj
Informacje
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Kontakt z administratorem
Pomoc
Deklaracja dostępności
Dane teleadresowe
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
ul. Graniczna 23
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 295-94-65
NIP 629-15-22-610
Regon 000 322 063
Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej. Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej nie posiada stron na portalach społecznościowych.
2026
Copyright by
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Realizacja dostępnej strony internetowej: Agencja 4real
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i montaż regałów archiwalnych
Wykonanie, dostawa i montaż regałów stacjonarnych oraz ścian bocznych w archiwum Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej (ul. Zawidzka 10).
Dokumenty (12)
- Zaproszenie do składania ofert OFIN.262.4.26(PLIK PDF, 106Kb)pdf
- Załącznik nr 2 - opis przedmiotu - regały archiwum TZN(PLIK WORD, 28Kb)docx
- Załącznik nr 3 - wzór umowy(PLIK WORD, 105Kb)doc
- załącznik nr 5 - klauzula informacyjna (1)(PLIK WORD, 22Kb)docx
- Załącznik nr 1 - formularz ofertowy(PLIK WORD, 72Kb)doc
- Załącznik nr 4 do umowy - protokół odbioru(PLIK WORD, 19Kb)docx
- Zdjęcia poglądowe(PLIK PDF, 2.08MB)pdf
- Podejrzyjpdf
- Podejrzyjpdf
- Podejrzyjpdf
- Podejrzyjpdf
- Informacja o wyborze oferty (Plik PDF, 76KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.