Transport indywidualny door to door dla projektu Zaopiekowani w Gminie Stryków
Zamawiający: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W STRYKOWIE, Stryków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
Podsumowanie
Zamówienie na usługę transportu indywidualnego typu door to door dla uczestników projektu 'Zaopiekowani w Gminie Stryków' (Program Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027). Brak szczegółów technicznych, ilościowych i terminowych w dostarczonym tekście.
Treść ogłoszenia
Postępowanie na zakup usługi transportu indywidualnego typu door to door uczestnikom projektu „Zaopiekowani w Gminie Stryków” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021 – 2027.
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa transportu indywidualnego door to door
Transport uczestników projektu 'Zaopiekowani w Gminie Stryków' w formule door to door.
Dokumenty (27)
- Ogłoszenie o zamówieniu_.pdfpdf93.33 kB
- SWZ 6_II_2026.pdfpdf427.02 kB
- Zał. nr 01 Formularz oferty.docxdocx25.77 kB
- Zał. nr 02 Projektowane postanowienia umowy.pdfpdf1219.25 kB
- Zał. nr 03 Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków.docxdocx18.82 kB
- Zał. nr 04 Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docxdocx19.48 kB
- Zał. nr 05 Oświadczenie o zakresie.docxdocx24.06 kB
- Zał. nr 06 Wykaz robót budowalnych.docxdocx18.25 kB
- Zał. nr 07 Wykaz osób.docxdocx17.69 kB
- Zał. nr 08 STWiORB.zipzip2247.45 kB
- Zał. nr 09 Dokumentacja projektowa.zipzip13808.52 kB
- Zał. nr 10 Przedmiar robót.zipzip58.83 kB
- Zał. nr 11 Zobowiązanie.docxdocx18.3 kB
- Zał. nr 12 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docxdocx19.97 kB
- Zał. nr 13 Oświadczenie o aktualności informacji.docxdocx18.22 kB
- Zał. nr 14 Wykaz narzędzi.docxdocx14.42 kB
- Pytania i odpowiedzi_zmiana SWZ_26.03.2026_.pdfpdf250.17 kB
- Uzupełnienie_26.03.2026.zipzip9080.8 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_1_.pdfpdf41.2 kB
- Pytania i odpowiedzi_31.03.2026_.pdfpdf201.38 kB
- Pytania i odpowiedzi_zmiana SWZ_03.04.2026_.pdfpdf224.89 kB
- Uzupełnienie_03.04.2026.zipzip24.49 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_2_.pdfpdf34.11 kB
- Pytania i odpowiedzi_03.04.2026_.pdfpdf188.47 kB
- Pytania i odpowiedzi_zmiana SWZ_09.04.2026_.pdfpdf161.04 kB
- Uzupełnienie_09.04.2026.zipzip24.85 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_3_.pdfpdf34.1 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.