Konsultacje psychodietetyczne w ramach projektu wsparcia społecznego

Zamawiający: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE, Lębork

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Lębork, ul. Stefana Okrzei 15
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na indywidualne konsultacje psychodietetyczne dla osób doświadczających przemocy (klientów OIK). Zakres obejmuje diagnostykę, edukację żywieniową, pracę nad motywacją i zmianą nawyków. Realizacja w siedzibie Zamawiającego w Lęborku. Projekt współfinansowany z funduszy EFS+.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Drukuj

Projekt pn. „Centrum wsparcia społecznego w powiecie lęborskim”

współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+)

Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+)

Działanie 5.17. Usługi społeczne i zdrowotne

w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027)

okres realizacji: 01.11.2024-31.08.2029

umowa nr FEPM.05.17-IZ.00-0041/24-00

Lębork, dnia 10 sierpnia 2026

ZAPYTANIE OFERTOWE

OGŁOSZENIE NR 20.FEP.CWS.2026

NAZWA ORAZ ADRES ZAMAWIAJĄCEGO:

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

NIP: 841-15-17-507

ul. Stefana Okrzei 15, 84-300 Lębork

tel./fax:

59 842 17 71

e-mail:

[adres e-mail dostępny w aplikacji]

adres strony internetowej:

[link dostępny w aplikacji]

NABYWCA:

Powiat Lęborski

ul. Czołgistów 5

84-300 Lębork

NIP: 841-16-09-072

ODBIORCA:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lęborku

reprezentowane przez Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lęborku

ZASADY PROWADZENIA POSTĘPOWANIA:

Postępowanie jest prowadzone w trybie zasady konkurencyjności, określonej w Wytycznych dotyczących kwalifikowalności wydatków na lata 2021-2027 Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej.

Zamawiający ma możliwość unieważnienia postępowania w przypadku braku wystarczających środków na sfinansowanie zamówienia.

Niniejsze zapytanie ofertowe zostało upublicznione w bazie konkurencyjności:

[link dostępny w aplikacji]

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA:

usługi specjalistycznego wsparcia dla osób doświadczających przemocy i objętych interwencją kryzysową – konsultacje psychodietetyczne, indywidualne w ramach projektu pn. „Centrum wsparcia społecznego w powiecie lęborskim” w ramach umowy nr FEPM.05.17-IZ.00-0041/24-00 współfinansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+) Działanie 5.17. Usługi społeczne i zdrowotne w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027).

85121270-6 Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

85000000-9 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

Zamówienie obejmuje:

usługi specjalistycznego wsparcia dla osób doświadczających przemocy i objętych interwencją kryzysową – konsultacje oraz poradnictwo psychodietetyczne, indywidualne dla osób skierowanych przez Zamawiającego – uczestników/uczestniczek projektu, klientów Ośrodka Interwencji Kryzysowej,

przeprowadzenie diagnostyki i analizy sytuacji: wywiad, identyfikacja przyczyny problemów, analiza przekonań,

przeprowadzenie działań edukacyjnych i terapeutycznych, edukacja żywieniowa, praca nad motywacją, nauka uważnego jedzenia, nauka zarządzania emocjami,

wsparcie w zmianie nawyków i relacji z ciałem, budowanie zdrowej relacji z jedzeniem, praca nad akceptacją ciała,

prowadzenie dokumentacji realizowanego przedmiotu zamówienia,

łączny wymiar usługi wynosi 60 godziny (zegarowych) przedmiotu zamówienia dla uczestników/czek projektu

w okresie od dnia podpisania umowy do 31 sierpnia 2029 roku,

usługami objęte będą osoby wskazane przez Zamawiającego, w ustalonej przez Zamawiającego ilości godzin zajęć przedmiotu zamówienia,

zakłada się, że w okresie realizacji zamówienia ostateczna liczba uczestników/czek projektu, a tym samym liczba godzin wsparcia może ulec zmianie w zależności od rekrutacji, rezygnacji i przyjmowania kolejnych osób do projektu oraz określania zindywidualizowanych potrzeb uczestników/czek projektu – maksymalne zmniejszenie/zwiększenie może ulec zmianie do 20% wartości,

łączne zaangażowanie w realizację wszystkich projektów finansowanych z funduszy UE oraz działań finansowanych z innych źródeł, w tym środków własnych beneficjenta i innych podmiotów (niezależnie od formy zaangażowania) osoby bezpośrednio realizującej przedmiot zamówienia, nie może przekroczyć 276 godzin miesięcznie.

2.      Miejsce realizacji zamówienia

: w siedzibie Zamawiającego ul. Stefana Okrzei 15, 84-300 Lębork. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, wyłącznie za zgodą i po akceptacji Zamawiającego, może zostać wskazane, w uzgodnieniu z Zamawiającym, inne miejsce realizacji przedmiotu zamówienia.

3.      Termin/ harmonogram wykonania zamówienia – realizacji umowy:

Umowa powinna być podpisana w terminie do

14 dni od dnia wyboru oferty. Realizacja przedmiotu zamówienia od dnia podpisania umowy do 31 sierpnia 2029 roku. Rozpoczęcie realizacji zajęć winno nastąpić w terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy. Dokładne daty i godziny usługi Zleceniobiorca ustali w porozumieniu z Zamawiającym oraz uczestnikami/czkami projektu (opiekunami ustawowymi dzieci i młodzieży objętych wsparciem). W przypadku braku uzgodnienia dat i godziny usługi Zleceniodawca sporządzi i prześle, za potwierdzeniem odbioru Zleceniobiorcy ich harmonogram do realizacji. Wdrożenie realizacji przedmiotu zamówienia musi nastąpić w takiej sytuacji w terminie maksymalnie 60 dni od doręczenia harmonogramu. Usługi należy przeprowadzić w dni robocze, w uzasadnionych przypadkach mogą to być inne dni (np. popołudniami lub w weekendy), ale aby przeprowadzić zajęcia w tych dniach i godzinach, należy uzyskać zgodę opiekunów uczestników/czek oraz zgodę Zamawiającego. Terminy i godziny dostosowane będą do najbardziej pożądanych przez odbiorców usług. Dopuszcza się możliwość przedłużenia okresu realizacji usługi, w przypadku, gdy zaplanowany czas realizacji projektu zostanie przedłużony za zgodą Instytucji uczestniczącej w realizacji programu.

Wykonawca w ramach realizacji zamówienia przekazuje Zamawiającemu:

listy obecności – potwierdzające odbycie zajęć, ze wskazaniem wszystkich obecnych osób, z własnoręcznymi podpisami osoby bezpośrednio wykonującej zamówienie oraz podpisem opiekuna osoby małoletniej,

dostarczone w formie elektronicznej (e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] lub na pendrive lub telefon służbowy) najpóźniej po zakończeniu realizacji przedmiotu zamówienia, dokumentacji fotograficznej - powinna w szczególności uwzględniać 5 zdjęć z zajęć (oznaczenie sali plakatem o współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej, warunki sali, obecność uczestników na zajęciach (zanimizowane) itp.),

dla każdej z osób realizujących zadanie - protokół odbioru ewidencji godzin i zadań (miesięczna karta czasu pracy – dostarczona w ciągu 5 dni kalendarzowych od zakończonego miesiąca) zawierającą co najmniej minimalny zakres danych koniecznych do wprowadzenia w zakresie bazy personelu (dotyczy osób fizycznych),

rachunek lub fakturę za przeprowadzone godziny (zegarowe) przedmiotu zamówienia, składane do 5 dnia miesiąca następującego po dniu zrealizowania usługi.

Wykonawca zobowiązany jest również do

:

wykonywania przedmiotu zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami regulującymi wszelkie kwestie w tym zakresie oraz z należytą starannością,

bieżącego monitorowania obecności uczestników projektu w celu udokumentowani ich uczestnictwa oraz zgłaszania absencji Zamawiającemu,

ponoszenia pełnej odpowiedzialność za uczestników/czki podczas spotkań oraz za szkody wyrządzone w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, w tym za udostępnione mienie do prowadzenia zajęć,

odpowiedzialności za jakość oferowanych usług, zgodności z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia,

udostępnienia Zamawiającemu oraz uprawnionym instytucjom do kontroli wglądu do dokumentów, weryfikowania należytego wykonania umowy oraz udzielania niezbędnych informacji związanych z realizacją przedmiotowego zamówienia,

przechowywania i archiwizowania dokumentacji związanej z realizacją przedmiotowego zamówienia do czasu rozliczenia projektu oraz upływu okresu archiwizowania w sposób zapewniający ich dostępność, poufność i bezpieczeństwo, tj. w terminie od rozpoczęcia projektu do 31 grudnia 2034 roku,

zachowania w poufności - zarówno w trakcie trwania umowy jak i po jej ustaniu – wszelkich danych osobowych, do których Wykonawca miał dostęp,

należytej staranności podczas realizacji zobowiązań umowy. Prowadzący może zostać oceniony przez uczestników/czki projektu w formie badania ankietowego,

przeniesienia pełni praw autorskich i praw pokrewnych do wszelkich materiałów wytworzonych i wykorzystanych podczas realizacji umowy na Zamawiającego. Wykonawcy nie będzie przysługiwać z tego tytułu dodatkowe wynagrodzenie,

zapewnienia, aby osoby do merytorycznej realizacji zamówienia posiadały wymagane uprawnienia i kwalifikacje do realizacji tego typu zadań, spełniały warunki, o których mowa w zapytaniu ofertowym. Zamawiający ma prawo do każdorazowej weryfikacji osób wyznaczonych do realizacji przedmiotu zamówienia pod kątem spełniania wymagań, o których mowa w ogłoszeniu oraz wyrażania sprzeciwu, co do możliwości prowadzenia przez nie usług (w przypadku gdy Zamawiający poweźmie wątpliwości co do spełniania przez te osoby wymagań, o których mowa w ogłoszeniu). W przypadku wyrażenia sprzeciwu Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego wyznaczenia innych osób spełniających wymagane kryteria,

przekazania uczestnikom/uczestniczkom projektu informacji o współfinansowaniu zadań ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz oznaczenia miejsc realizacji zadań plakatem o realizowanym projekcie (przekazanym przez Zamawiającego) oraz dokumentów zgodnie z obowiązującymi wytycznymi,

zapoznania się i przestrzegania obowiązującej Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego w przypadku realizacji   przedmiotu zamówienia w siedzibie Zleceniodawcy ul. Stefana Okrzei 15, 84-300 Lębork.

Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie:

Zamawiający zapłaci, a Wykonawca otrzyma wynagrodzenie z tytułu faktycznie zrealizowanego i udokumentowanego przedmiotu zamówienia w wysokości zgodnie z zawartą umową (kwota brutto wraz z pochodnymi), w terminie 14 dni od dostarczenia do siedziby Zamawiającego przez Wykonawcę prawidłowo wystawionej faktury/rachunku oraz wymaganej dokumentacji. Płatność zostanie dokonana pod warunkiem dysponowania przez Zamawiającego środkami na realizację projektu. Wynagrodzenie wypłacane jest w ramach realizacji projektu wspófinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+) Działanie 5.17. Usługi społeczne i zdrowotne w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027).

WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY ICH SPEŁNIENIA:

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie Wykonawcy, którzy:

posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania,

posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponują odpowiednim potencjałem techniczny,

znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia,

dysponują osobami zdolnymi do wykonywania zamówienia.

Przedmiot zamówienia może być zrealizowany wyłącznie przez osobę, która spełnia łącznie następujące warunki:

posiada wykształcenie wyższe z tytułem magistra w dziedzinie dietetyki lub psychologii,

ukończyła studia podyplomowe lub szkolenie z zakresu psychodietetyki,

posiada doświadczenie zawodowe w pracy w zakresie zmiany nawyków żywieniowych  i/lub innych psychologicznych aspektów odżywiania,

posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych,

nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,

nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym.

Na potwierdzenie powyższych warunków Wykonawca zobowiązany jest:

do załącznika nr 1 – Formularza ofertowego, dołączyć:

załącznik nr 2 – w którym wskazuje Wykaz osób do realizacji zamówienia oraz składa Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu,

załączyć do oferty – zgodnie ze wskazaniem w załączniku nr 2 – kserokopią dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe osób wykazanych do realizacji usługi: dyplom/y, świadectwa pracy, oświadczenia osób lub pracodawców, można dołączyć referencje (kopie potwierdzone za zgodność z oryginałem). Zamawiający zaznacza w druku formularza załącznika nr 2 wymagania dotyczące załączników do oferty i/lub wzywa oferenta do przedłożenia wymaganych dokumentów. Wykonawca zobowiązuje się wymagane dokumenty dostarczyć Zamawiającemu przed podpisaniem umowy.

INFORMACJA NA TEMAT ZAKAZU KONFLIKTU INTERESÓW:

Na mocy Wytycznych dotyczących kwalifikowalności wydatków na lata 2021 – 2027 przeprowadzając postępowanie o udzielenie zamówienia należy podjąć odpowiednie środki, aby skutecznie zapobiegać konfliktom interesów, a także rozpoznawać i likwidować je, gdy powstają w związku z prowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia lub na etapie wykonywania zamówienia – by nie dopuścić do zakłócenia konkurencji oraz zapewnić równe traktowanie wykonawców.

Konflikt interesów oznacza każdą sytuację, w której osoby biorące udział w przygotowaniu lub prowadzeniu postępowania o udzielenie zamówienia lub mogące wpłynąć na wynik tego postępowania mają, bezpośrednio lub pośrednio, interes finansowy, ekonomiczny, lub inny interes osobisty, który postrzegać można jako zagrażający ich bezstronności i niezależności w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia.

W celu uniknięcia konfliktu interesów, zamówienia nie mogą być udzielane podmiotom powiązanym z nim osobowo lub kapitałowo, z wyłączeniem zamówień sektorowych i zamówień określonych w sekcji 3.2.1 pkt 2 lit. i Wytycznych dotyczących kwalifikowalności wydatków na lata 2021 – 2027.

Mając na uwadze powyższe Wykonawca jest zobowiązany do złożenia podpisanego oświadczenia o braku istnienia konfliktu interesów, w tym braku powiązań osobowych lub kapitałowych z Zamawiającym, zgodnie z załącznikiem nr 3 do zapytania ofertowego.

Wykonawca nie może być powiązany/a osobowo lub kapitałowo z Zamawiającym. Przez powiązania osobowe lub kapitałowe rozumie się m.in. wzajemne powiązania pomiędzy Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy a Wykonawcą, polegające w szczególności na:

uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej;

posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji (o ile niższy próg nie wynika z przepisów prawa);

pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika;

pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej (rodzice, dzieci, wnuki, teściowie, zięć, synowa), pokrewieństwa lub powinowactwa w linii bocznej do drugiego stopnia, lub związaniu z tytułu przysposobienia, opieki lub kurateli albo pozostawaniu we wspólnym pożyciu z zamawiającym, jego zastępcą prawnym lub członkami organów zarządzających lub organów nadzorczych zamawiającego ubiegających się o udzielenie zamówienia,

pozostawaniu z zamawiającym w takim stosunku prawnym lub faktycznym, że istnieje uzasadniona wątpliwość co do ich bezstronności lub niezależności w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia.

KRYTERIA OCENY OFERT:

Ocena ofert jest dwuetapowa: I etap ocena formalna i II etap – ocena merytoryczna.

Oferty spełniające kryteria oceny formalnej zostaną dopuszczone do oceny merytorycznej wyboru oferty najkorzystniejszej.

Ocena merytoryczna – Zamawiający dokona oceny i porównania ofert oraz wyboru oferty najkorzystniejszej w oparciu o następujące kryteria i ich wagi:

Kryteria cenowe – maksymalnie 90%

Kryteria poza cenowe – aspekty społeczne – maksymalnie 10%

INFORMACJE O WAGACH PUNKTOWYCH LUB PROCENTOWYCH PRZYPISANYCH DO POSZCZEGÓLNYCH KRYTERIÓW OCENY OFERTY ORAZ OPIS SPOSOBU PRZYZNAWANIA PUNKTACJI ZA SPEŁNIENIE DANEGO KRYTERIUM OFERTY:

Kryteriami wyboru oferty są:

Cena – 90%.

Oferta najtańsza spośród ofert nieodrzuconych otrzy­ma 90 punktów. Pozostałe proporcjonalnie mniej, według formuły:

(Cn/Cof.b. x 100) x 90% = liczba punktów, gdzie:

Cn – najniższa cena spośród ofert nieodrzuconych,

Cof.b – cena oferty badanej nieodrzuconej,

100 – wskaźnik stały,

90% – procentowe znaczenie kryterium ceny.

Aspekty społeczne – 10%

Wykonawca, który prowadzi działalność, zatrudniając osoby będącymi członkami następujących grup społecznych

i osiągający wskaźnik zatrudnienia osób z nw. grup defaworyzowanych spośród łącznie zatrudnionych u Wykonawcy albo w jego jednostce, która będzie realizowała zamówienie:

osób niepełnosprawnych w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, lub/i

bezrobotnych w rozumieniu ustawy z dnia 20 marca 2025 roku o rynku pracy i służbach zatrudnienia lub/i

osób poszukujących pracy, niepozostających w zatrudnieniu lub niewykonujących innej pracy zarobkowej w rozumieniu w rozumieniu ustawy z dnia 20 marca 2025 roku rynku pracy i służbach zatrudnienia, lub/i

osób usamodzielnianych, o których mowa w art. 140 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 roku o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, lub/i

młodocianych, o których mowa w przepisach prawa pracy, w celu przygotowania zawodowego,

innych osób niż określone w lit. a-e, o których mowa w ustawie z dnia 13 czerwca 2003 r. o zatrudnieniu socjalnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 2241) lub we właściwych przepisach państw członkowskich Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego,

osób do 30. roku życia oraz po ukończeniu 50. roku życia, posiadających status osoby poszukującej pracy, bez zatrudnienia, lub/i

Przy braku podania wysokości wskaźnika do obliczania punktów za to kryterium przyjmie się 0.

Wykonawca otrzyma punktów:

Oferta z największym wskaźnikiem osób zatrudnionych z ww. grup, spośród ofert nieodrzuconych otrzy­ma 10 punktów. Pozostałe proporcjonalnie mniej, według formuły:

(Aof.b/Aw. x 100) x 10% = liczba punktów, gdzie:

Aw – najwyższy wskaźnik spośród ofert nieodrzuconych,

Aof.b – wskaźnik oferty badanej nieodrzuconej,

100 – wskaźnik stały,

10% – procentowe znaczenie kryterium aspektów społecznych.

Zamawiający przyjmie do obliczeń punktów średnią arytmetyczną (w zaokrągleniu do dwóch miejsc po przecinku). Łączna ilość punktów otrzymanych przez wykonawcę będzie sumą punktów przyznanych w poszczególnych kryteriach - maksymalnie 100 punktów. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta uzyska największą liczbę punktów.

Oferta zostanie odrzucona, gdy:

Wykonawca nie spełnia określonych warunków udziału w postępowaniu.

zawiera omyłki rachunkowe w obliczeniu ceny, których nie można poprawić na zasadzie oczywistych omyłek rachunkowych bądź błędów rachunkowych.

została złożona po wyznaczonym terminie lub/i w niewłaściwej formie i/lub niewłaściwym miejscu lub oferta nie była zgodna z wymaganiami wynikającymi z zapytania ofertowego.

Wykonawca nie udokumentuje we wskazany w ogłoszeniu sposób lub we wskazanym terminie i formie kwalifikacji i doświadczenia osób realizujących usługę.

zaoferowana cena przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.

gdy zaoferowana cena lub koszt wydają się rażąco niskie w stosunku do przedmiotu zamówienia, tj. różnią się o więcej niż 30% od średniej arytmetycznej cen wszystkich ważnych ofert niepodlegających odrzuceniu, lub budzą wątpliwości zamawiającego co do możliwości wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w zapytaniu ofertowym lub wynikającymi z odrębnych przepisów, Zamawiający żąda od Wykonawcy złożenia w wyznaczonym terminie wyjaśnień, w tym złożenia dowodów w zakresie wyliczenia ceny lub kosztu. Zamawiający ocenia te wyjaśnienia w konsultacji z Wykonawcą i może odrzucić ta ofertę wyłącznie w przypadku, gdy złożone wyjaśnienia wraz z dowodami nie uzasadniają podanej ceny lub kosztu w tej ofercie.

OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY:

Ofertę wraz z załącznikami należy podpisać i złożyć w formie elektronicznej – opatrzoną kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, wyłącznie poprzez portal internetowy:

[link dostępny w aplikacj

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Usługi specjalistycznego wsparcia psychodietetycznego

    Indywidualne konsultacje psychodietetyczne, diagnostyka, edukacja żywieniowa oraz wsparcie w zmianie nawyków dla osób w kryzysie.

Dokumenty (6)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Konsultacje psychodietetyczne w ramach projektu wsparcia społecznego — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne