Roczny przegląd stanu technicznego placów zabaw, siłowni plenerowych oraz skateparku w Gminie Mirzec
Zamawiający: Urząd Gminy Mirzec, Mirzec Stary (województwo świętokrzyskie)
Budżet gminy Mirzec 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Mirzec
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na przeprowadzenie rocznych przeglądów technicznych placów zabaw, siłowni plenerowych oraz skateparków na terenie Gminy Mirzec. Usługa musi być wykonana zgodnie z Prawem budowlanym oraz normami PN-EN (1176, 16630, 14974). Wymagane jest doświadczenie w podobnych kontrolach oraz posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej przez osobę realizującą.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 2 usługi kontroli placów zabaw, siłowni lub skateparków w ciągu ostatnich 3 lat
- Uprawnienia: osoba realizująca musi posiadać uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
- Wpis na listę członków izby samorządu zawodowego (np. PIIB) wraz z potwierdzeniem ważności
- Ubezpieczenie OC inżynierów budownictwa
Treść ogłoszenia
Gmina Mirzec zaprasza do składania ofert cenowych w postępowaniu o udzielenie zamówieniao wartości nie przekraczającej 170 000 złotych netto na zadanie pn.:„Wykonanie rocznego przeglądu stanu technicznego placów zabaw, siłowni plenerowych oraz skateparku zlokalizowanych na terenie Gminy Mirzec.”Usługa musi zostać wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i normami, w szczególności z:art. 61 i art. 62 ust. 1 pkt 1 lit. a oraz pkt 2 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r. poz. 524 z późn. zm.)wymogami norm z serii PN-EN 1176 (dla placów zabaw), ze szczególnym uwzględnieniem normy PN-EN 1176-7 (Wytyczne instalowania, kontroli, konserwacji i eksploatacji)wymogami normy PN-EN 16630 (Wyposażenie siłowni plenerowych instalowane na stałe – Wymagania bezpieczeństwa i metody badań)wymogami normy PN-EN 14974 (Skateparki – Wymagania bezpieczeństwa i metody badań)ZAPYTANIE_OFERTOWEpdf, Dodano: 10/08/2026 o 15:14PobierzZałącznik nr 1 – Formularz ofertowypdf, Dodano: 10/08/2026 o 15:14PobierzZałącznik nr 2 – Wykaz placów zabawpdf, Dodano: 10/08/2026 o 15:15PobierzZałącznik nr 3 – Projekt umowpdf, Dodano: 10/08/2026 o 15:15PobierzZałącznik nr 4 – Oświadczenie o prowadzonej działalności gospodarczejpdf, Dodano: 10/08/2026 o 15:15PobierzZałącznik nr 5 – Oświadczenie o braku powiązańpdf, Dodano: 10/08/2026 o 15:16PobierzZałącznik nr 6 – Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 rpdf, Dodano: 10/08/2026 o 15:16Pobierz
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie rocznego przeglądu stanu technicznego placów zabaw, siłowni plenerowych oraz skateparku
Usługa obejmuje roczną kontrolę stanu technicznego, bezpieczeństwa i estetyki placów zabaw, siłowni plenerowych oraz skateparków zgodnie z normami PN-EN.
Dokumenty (9)
- ZAPYTANIE_OFERTOWEpdf
- Załącznik nr 1 – Formularz ofertowypdf
- Załącznik nr 2 – Wykaz placów zabawpdf
- Załącznik nr 3 – Projekt umowpdf
- Załącznik nr 4 – Oświadczenie o prowadzonej działalności gospodarczejpdf
- Załącznik nr 5 – Oświadczenie o braku powiązańpdf
- Załącznik nr 6 – Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 rpdf
- Informacja z otwarcia ofert IN.271.41.2026.MGpdf
- ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTYpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.