Zamówienie w ramach projektu 'Cyberbezpieczny Samorząd'
Zamawiający: powiat-radomski (ezamawiajacy.pl), Radom
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie dotyczy rozwiązań ICT (wdrożenie i konfiguracja) w ramach projektu 'Cyberbezpieczny Samorząd'. Kluczowe jest zapewnienie zgodności z przepisami o cyberbezpieczeństwie oraz terminowa realizacja (do 30.09.2026 r.). Oferta musi zawierać oświadczenie o braku wykorzystania produktów wysokiego ryzyka zgodnie z ustawą o KSC.
Kluczowe wymagania
- Zgodność z przepisami o cyberbezpieczeństwie
- Brak produktów z listy wysokiego ryzyka (art. 67b ustawy o KSC)
- Złożenie oświadczenia o braku produktów wysokiego ryzyka (Załącznik nr 4)
- Termin realizacji: do 30.09.2026 r.
- Podpis elektroniczny (kwalifikowany, zaufany lub osobisty)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ON.272.104.2026
Numer postępowania ON.272.104.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Przedmiot zamówienia (ICT)
Dostarczenie, wdrożenie i konfiguracja rozwiązań ICT zgodnych z wymogami bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa.
Dokumenty (18)
- Załącznik_nr_10 do SWZ -_Klauzula_informacyjna_FERC.pdfpdf
- Załacznik Nr 9_projekt Umowy.pdfpdf
- Załacznik Nr 8 -oświadczenie o aktualności.docxdocx
- Załacznik Nr 7 -zobowiązanie innego podmiotu.docxdocx
- Załacznik Nr 6 -Oświadczenie wspólnie ubiegających się.docxdocx
- Załacznik Nr 5 - Wykaz usług.docxdocx
- Załacznik Nr 4 - Oświadczenie dotyczace ICT.docxdocx
- Załacznik Nr 3A - Oświadczenie podmiotu udostepniającego zasoby.docxdocx
- Załacznik Nr 3_oświadczenie składane na podst. art. 125 ustawy Pzp.docxdocx
- Załacznik Nr 2A - Formularz Specyfikacji technicznej.docxdocx
- Załacznik Nr 2 - Formularz Oferty.docxdocx
- Załącznik nr 1_SIEM OPZ.pdfpdf
- ON.272.104.2026_Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania Wykonawców i zmiana SWZ_1.pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania Wykonawców_2 + zmiana SWZ i zmiana terminu.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_14.08.2026.pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania Wykonawców_3.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.